Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a mostanság...

Mit gondolsz a mostanság felvetett "szülni kell a nyugdíjért" kezdeményezésről? Rég hallottam ekkora bolondságot!

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nyilatkozott a miniszter, hogy nem foglalkoznak ezzel a javaslattal, így én sem.
2014. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, a második pedig, hogy nemcsak szülni, hanem utána a nevelését is figyelembe veszik. Ugye, így már nem ugyanaz a kettő.
2014. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az kiket mostanában ez érdekel azok jó része már úgyis elmúlt 30éves rájuk meg úgysem vonatkozna csak a most 30 év alattiakra. Az meg hogy 45-50 év múlva mire a most 20-an évesek nyugdíja mehetnek mi lesz senki sem tudja
2014. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tárgytalan a dolog.Nekünk 3 gyerekünk van,és nem azért szültem Őket,hogy egyszer majd hasznot húzzak Belőlük....
2014. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addigra már senkinek se jut nyugdíj. kár lenne azért elletni magunkat. :-D
2014. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!