Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Rossman-os vagy a dm-es...

A Rossman-os vagy a dm-es pelenka a jobb?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
DM-es.
2014. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha a Rossmanos Babydream-re gondolsz az elég vacak, meg a popsitörlőkendője is... Viszont a babakaja meg olcsó a Rossmanba azt ott szoktuk venni. DM-es pelenkát nem próbáltunk. Mi azt szoktuk csinálni, hogy éjszakára, meg utazáshoz márkás pelenkát használunk (Libero vagy Pampers) a többi időre meg szinte bármi jó, vannak diszkonban noname pelusok pl. Dada az nagyon jó olcsó pelenka.
2014. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat



mi eddig dm-est használtuk, csak láttam h most akciós a rossmanos, de akkor inkább maradok a dm-esnél..



a dada pelust amit írtál hol veszed?

2014. aug. 1. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés,hogy kinek mi a jobb. Nekem a Rossmann-os vált be, DM-es fiamnál katasztrófa volt. Utáltam, alig vártam, hogy elfogyjon. Lányomnál még nem próbáltam. Lehet neki jó lenne, mert más alkata van, de nem merem venni, nekünk a DM annyira nem vált be. Szerintem egy csomag Rossmann-ost nyugodtan kipróbálhatsz. Nem giga csomagban adják, és, ha akciós tényleg megéri legalább egy csomaggal venni.
2014. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dada pelus pelenkadiszkontokban van. Pl. Újpest központban a piac melletti utcában majdnem a volt Skála áruház mögött...De egyik ismerősöm vidéken is vett az Alföldön de nem tudom milyen boltban, normál boltokban nem láttam még sosem.
2014. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is jobban bevált a rossmanos pelenka.
2014. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ!



na akkor úgy látszik babafüggő!

most néztem a neten árulnak 2 darabosat! ki fogom próbálni!

2014. aug. 1. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:

A Rossmannban is árulnak 2 db-osat, nem csak webáruházban. Én is ott vettem próbaképp. (Fiamnál egyik sem vált be, se a DM-es, se a Rossmannos).

Vadászom, mikor-hol akciós a Pampers Active Baby, így mindig azt veszem, és jó áron.

2014. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a DM-es jobban bejött.
2014. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!