Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap volt egy kérdés, hogy...

Tegnap volt egy kérdés, hogy a bp-i Szt. Imre kórházban összecseréltek két babát. Törölték a kérdést? Nem volt igaz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem olvastam a kérdést, de ott szültem, teljesen kizárt, hogy összecseréljenek babát és szerintem egyik magyarországi kórházban sem lehetséges, azonnal karszalagot kap a baba.
2014. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Szia!


A kérdés biztos, hogy valós volt! Ezt pontosan tudom!

Nem kizárt, mert az ismerősünkkel történt. Ma engedték őket haza. Nem csináltak DNS vizsgálatot.

A gyerekek karszalagján rajta volt a nevük, Pethő Dorottya Timea a neve a kislánynak (ismerősöm lánya), a másik baba Pető Dorottya. Hibázott a kórhàz, de persze valahol tényleg megtévesztő volt. Az anyyuka nem csinált belőle botrányt. (Én nem hagytam volna ennyiben). Bár, ki tudja hogy a roma nő aki szoptatta 2 napig az ő babáját milyen betegsége volt.

Az ismerősöm direkt 2-3 éve letetze a cigit, mert babát szeretett volna.

A kérdés nem volt kamu, igaz nem én írtam de a kérdezőnek írtamprivát üzenetet!


Első válaszolónak:

Annyira ez nem elképzelhetetlen. Én is ott szültem, edfig azt hittem megbízható kórház, de nem

Sajnos 2 hasonló nevű babánál könnyen előfordulhat, hogy rossz helyre "tedzik" vissza.

2014. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kérdést nem törölték.


Szóval elvileg most minden rendben van, bár számomra abszurd, hiába voltam ennek a szemtanúja. Én ebből nem csinálok közbotrányt, mert nem az én esetem, de ha ez velem történik meg 1 évvel ezelőtt, akkor oltári botrány lett volna belőle. Helyettük nem cselekedhetek!


Én ezek után csak annyit javaslok: bármely kórházban szültök, már a szülőszobán készítsetek akár mobillal képet, vagy ellenőrizzétek MINDIG a karszalagot.

2014. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Számomra elképzelhetetlen lett volna , hogy az első találkozásunk után ne ismertem volna meg a lányom. Hogy derült ki a csere?
2014. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, mindenkinek mentek a zöld kezek!


Rákerestem és nem írta ki, azt hittem törölték. Durva, hogy ilyen megtörténhet :-(

2014. aug. 2. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ez volt a legelső gondolatom. 50 baba közül felismertem volna az enyémet.

Az ismerősöm gyanította, de mivel igen visszahúzódó típus, nem szólt. Azt hitte, hogy egyszerűen a szülés megviselte és milyen anya aki mem ismeri fel a gyermekét. Elhesegetni nem tudta a gondolatot, de valahol beletörődött, hogy bizzos nem alakult ki benne az a bizonyos ösztön.

De a rémálom valóra vált. Az orvosok elvitték a babákat, majd a két illetékes anyukát is egy szobába, ahol megvitatták a cserét.

A hogyan történhetett kérdésre én nem kaptam még választ. De egyszer biztos megtudom, mikor meglátogatom Őket.


Rengetegen szültek akkor, az ismerősömnek nem vokt fogadott orvosa, így Ő igen hátrakerült a :listán". 3 órát volt a szobán,szerintrm itt történhetett a súlyos hiba.

Nem is tudom ennek hogy lehet esélye... pedig nrm teljesen egyforma a nevük srm, hiszen ott egy H betű.


Én elégedett voltam a kótházzal, bár nekem volt fogadott orvosom. Sajnos amint látszik, aki nem fizet járhat így is.szomorú, de az igazság.


A legszebb, igaz ezt én nem láttam mert akkor már nem voltam ott, de az ápolónőknek ez egy vicces heti sztori lett.

Nagyon sajnálom Őt, hiszen ez a 3 nap a legcsodásabb. Nekem egy kérdésem lett volna a botrány előtt: hogy adják vissza ezt a 2-3 napot??

2014. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát ez szörnyü dolog,még bele is gondolni hogy esetleg nem derül ki és a vérszerinti gyermekét soha nem látta volna,szerencsére jol végződött,de amugy hogy derült ki,ki vette észre a cserét?nem gondolok az anyárol semmi rosszat de mikor én elősször megláttam a fiam,utánna 1000 közül is megismertem volna.

attol hogy más nő szoptatta szerintem semmi baja nem lett a babának

2014. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt nem hinném,hogy ez a 3 nap a legcsodásabb,és attól nem lett baja,hogy más szoptatta.Van ilyen sajna de legalább időben kiderült.
2014. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Hútejóég, most jövök rá, h mekkora mázli, h a kislányom fél kilóval nagyobb baba volt, mint az összes többi baba az újszülöttosztályon, így egyszerűen nem lehetett másikkal összetéveszteni. De azért ez rettenetesen ijesztő.
2014. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol van ez a kérdés? Én nem találom.
2014. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!