Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után is kivártátok a...

Császár után is kivártátok a 6 hetet az együttléttel? Aki nem, annak lett vmi baja?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vártam ki, lett bajom, tudod mikor voltunk együtt? 5 hét+4 napnál /remélem átmegy az irónia./, pedig akkor már az orvosok is rámondták az áment (megvolt a hat hetes kontroll), plusz a férjem is orvos, ő is azt mondta, hogy most már nem lesz gáz. Érdemes kivárni.
2014. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze!Sőt még többet is vártunk,mert nekem a sebemmel voltak gondok,hosszú idő volt mire begyógyult.
2014. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindkétszer.
2014. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi nem vártuk ki! Semmi bajom nem lett!
2014. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez egy nagy lutri!

Vagy lesz bajod, vagy nem! Én nem kockáztatnék pár napot/hetet egy esetleges fertőzés miatt! Addig oldjátok meg máshogy!

2014. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a hat hetet nem azért kell kivárni mert kinyomtál magadból egy gyereket :)

hanem mert a méheden van egy bazi nagy seb. hiába császár, ugyanúgy ott van a nyílt seb, és ha egy pici baci is bekerül....

barátnőmnek méhgyulladása lett, majd 1 évig nem lehettek együtt. nem éri meg!

és attól, hogy más leírja, hogy semmi baja nem lett, nem következtethetsz, hogy te is szerencsés vagy-e

2014. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok én senkit megbántani, de gyerekvállalás elott nem ártana átnézni a biológia könyvet, ha ennyire nincs tisztában 1-2 ember a testében történő dolgokkal..

Amugy ugy van ahogy az utolsó írja 😉

2014. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5 hetet vártunk,semmi bajom nem lett
2014. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!