Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakított együttléttel...

Megszakított együttléttel "védekezőktől" kérdezném: csúszott be baba? Mennyi idő után? Ha nem, mennyi ideje nem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 10:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fél évig védekeztünk így (nem lett volna gond a baba) és nem lettem terhes. Érdekes, mert spirál mellett viszont terhes lettem...
2014. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nekünk sem lenne gond a baba. Az óvszert utáljuk, hormont nem szednék. Gondoltam felmérem, ezzel milyenek a tapasztalatok.
2014. febr. 6. 10:35
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első hónapban bejött a baba. Peteérés alatt meg az előtte utána lévő két napban pedig gumival is védekeztünk. De már nem bánom :)
2014. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Itt elég sokat lehet olvasni, hogy sokan teherbe estek így és én is ismerek ilyet.
2014. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, mennyiben függ ez attól, hogy a férfi mennyire ismeri a testét, a saját testének jelzéseit? Tiniknél elhiszem, hogy van egy-két bizonytalanság, de egy harmincas felnőtt férfi csak érzi, mikor kell abbahagyni, nem?
2014. febr. 6. 10:38
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
3 évig nem jött össze így
2014. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Mi is fél évig "védekeztünk" így, mert esküvőre készültünk, tehát esküvő után egyébként is belevágtunk volna a babaprojektbe, nem lett volna gond, de nem csúszott be. Aztán az első éles hónapban esküvő után összejött a csöppem :)
2014. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

8 éve így védekezünk. A gyerekek akkor jöttek amikor élesben próbálkoztunk. Jelenleg még ezt a módszert alkalmazzuk, mert ha becsúszik még egy baba, nem fogunk össze törni. :)

De ez tényleg nem igazi védekezés. Nekünk így alakult, de tuti nem alkalmazzuk, ha már nem szeretnénk több babát.

2014. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Mi kb. 1 évig voltunk így, teljesen jól működött a dolog és az az alkalom amikor becsúszott a baba, akkor volt, amikor nem tudta időben kihúzni. Szóval pontosan tudtuk, mikor fogant a pici, mert egy ilyen eset volt. De akkor már valójában akartuk volna is, szóval nem estem kétségbe és nem mentem el esemény utáni tablettáért, szinte éreztem, hogy esetleg akkor most terhes leszek.
2014. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak akkor folytassátok ezt a módszert ha tényleg nem para ha jön a baba. Lutri az egész nem tudod kiszámítani, hiába biztos magában a párod az előváladéktól is terhes lehetsz.
2014. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!