Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet válasszam?

Melyik nevet válasszam?

Figyelt kérdés

Franciska vagy Dorottya?


Természetesen mi döntjük el, hogy mi legyen a neve, de kíváncsi vagyok nektek melyik tetszik jobban.


A vezetéknév:Pontyár



2014. aug. 4. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Fúha, szerintem is kicsit valami egyszerűbb jobb lenne, amúgy én Dorottya helyett javasolnék a névhez egy Franciska Dorina -kombót; szóval együtt kettőt, csak Dorottya helyett Dorinát:):) Mert úgy együtt a kettő meg talán kicsit sok lenne, de Dorina pl rövidebb, így egyszerűbb lesz a név; am, hát nemtom, nekem önmagában a Dorottya a két 'ty' miatt, (vezeték + keresztnév is ty-s; nagyon minimálisan lenne csak zavaró, szóval ez így még elmegy, így nem sok, így még okés; Franciska név meg valamiért önmagában szerintem abszolút nem passzol a vezetéknévhez:S
2014. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Gondoljatok arra, hogy ha raccsolni fog a gyerek, nem tudja majd rendesen kiejteni a nevét, ha franciska lesz, mert nekem a pontyár franciska teljesen kiejthetetlen így, hogy máshogy képzem az r betűt. A Dorottya jobb és szebben is becézhető, jobb a Dóri, mint a Franci. De amúgy az a ty miatt nem jó.
2014. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Mindkettő illik a vezetéknévhez, de szerintem a Franciska sokkal szebb. Vagy inkább Fanni, nekem az is tetszik :)
2014. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
A Franciska nagyon szép, sokkal inkább az, mint a rottyanós Dorottya.
2014. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Dorottya
2014. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
52%
Franciska :) Franci :)
2014. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!