Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki ingyen vált meg a nem...

Aki ingyen vált meg a nem használt babadolgoktól, az hova adta?

Figyelt kérdés
Batár méretű, 3 gyermeket kiszolgált babakocsitól, bébihordozótól, bébijátékoktól és nagy rakás ruhától szeretnék gyorsan megszabadulni.
2014. aug. 4. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Facebook. Veled vagyunk Levi
2014. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebook! Ingyen adom csoport :) Van külön minden megyének is!! Ingyen adom - Pest megye stb.!!
2014. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Védőnőhöz vittem be a dolgokat,meg bölcsődébe,szomszédnak,házban lakónak,stb
2014. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neten is.De én inkább a védőnőnél érdeklődnék,és akkor biztos olyan helyre megy ahová tényleg szükség van rá.Mondjuk én így is úgyis személyesen vinném el,hogy lássam hová kerül.Sajnos rossz tapasztalat miatt tennék így.
2014. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barátnőimmel egymásnak adjuk a dolgokat. Én 4 gyerek után, a többieknek 1-2-3-5 gyermekük van, és sokszor jól jön,ha nem kell megvenni. Esetleg ha van a barátnőid között kismama, neki is tudod adni. De adtam már a Baptistáknak is.
2014. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zabmester ***** válasza:
100%
Védőnőnek adtam én is ezt-azt, a többit eltettem "majd később elintézem" alapon, és évekkel később adtam oda egy anyaotthonnak. Babakocsinak, bébihordozónak pláne nagyon nagy hasznát veszik ott (ruhát általában sokat kapnak, bár az is jól jön, de babakocsit pont nem igazán, és hidd el, nem fogja őket zavarni, ha kicsit kopottas esetleg, ha jól működik, örülni fognak neki, hogy legalább az adott anyuka, aki használni fogja, be tudja valamibe tenni a babáját, ha mennie kell valahová, mert sokszor ez is probléma).
2014. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Olyan pici babás nincs a környezetemben, akinek kéne, kismama meg egyáltalán nincs.

Elrakni nem tudom és nem is akarom. Azt szeretném, hogy nálunk ne foglalja a helyet és jó helyre kerüljön.

2014. aug. 4. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy egyházi csoportban lévő kismamának adtam. Ő kiszedte, ami neki kellett, a többit szétosztotta olyanok között, akiknek szüksége volt rá. Más kérdés, hogy 2 év múlva terhes lettem és mindent meg kellett újonnan vennem.:)
2014. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ruhát kórházba viszem
2014. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisfiam van, nem lesz több és sok szép, újszerű holmink maradt. Szétosztogattam (mert a családban, baráti körben nem volt kinek adjam):


Barátnőmön keresztül a kerületi plébániára bevittük, az ott dolgozók tudják, hogy ki az, akinek szüksége lenne rá.


Az oviban volt zsibvásár nap, oda kisebb játékokat- az ebből összegyűjtött pénzből bábszínházat hívtak nekik.


Az ovihoz kijött egy belvárosi családsegítő szoglálat egyik nap előre bejelentve, oda is tudunk adni mindenféle babás holmit (ruházat, felszerelés, játék)


A kiságyat stb. adhat-kaphat oldalon és a szívesség.neten, illetve volt, amit ingyenes elvitelre meghirdettem a hoxán (ott van ilyen fórum).


Megkérdeztem a védőnőt, elvinne-e kisebb dolgokat olyan családnak a kerületben, aki szerinte rászoruló.

2014. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!