Álmodtatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves fiam. Az éjjel pedig azt álmodtam hogy a szülőszobán voltam (éreztem a fájdalmat is nagyon durva volt) és született egy lányom, minden adatra emlékszem 3490g 54cm és amikor kérdezték mi lesz a neve, konkrétan rávágtam egy olyan nevet ami eddig különösebben nem is tetszett. (Réka) Annyira valóságos volt. Igazából nem tervezünk egyenlőre testvért, mégis mióta felkeltem totál bennem van az érzés hogy jöhetne még egy baba. :) Érdekes valaki álmodta így meg hogy bővül a család vagy ilyesmi? :)
2014. aug. 5. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy foglalkoztat a dolog?

Én mielőtt terhes lettem, még nem próbálkoztunk élesben csak már tervbe volt, akkor azt álmodtam, hogy fiam született. És valóban fiam van, és a kinézete is nagyjából egyezik. Mai napig emlékszem arra az álomra. Érdekes volt mert nem újszülött baba volt az álmomban, hanem kb 1,5-2 éves kinézetű. És a fiam nagyon hasonlít arra az álmomra.

2014. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam készen még egy gyerkőcre, ezért nemis akarunk. Mindíg azt mondjuk hogy talán ha 4-5 éves lesz a fiam, de lehet egyke marad. Azért furcsa az álmom hogy ennyire konkrét súly, hossz, név minden. :)
2014. aug. 5. 13:15
 3/3 A kérdező kommentje:
3 hónap telt el a kérdésem óta, ma pozitívat teszteltem! :-D Kíváncsi leszek a többi dolog bejön-e.
2014. dec. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!