Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek is volt már hogy...

Veletek is volt már hogy ilyet álmodtatok?

Figyelt kérdés
Többször is volt már (nem sűrűn, hanem bizonyos időközönként), hogy olyas valamit álmodok, hogy mintha valami (egy erő, vagy "démon")el akarna húzni a karomnál fogva én ellenkezek és segítségért kiabálok, azt hiszem imátkozok is közben hátha az megvéd! (nem vagyok egy templomba járó) És mikor felébredek félek!
2011. ápr. 27. 22:27
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem is szintén ilyen álmom van!

Úgy félévente jön elő és általában mindig ugyanott történik álmomban.

A lényeg, hogy engem is valami óriási erő húzna magával, ami láthatatlan de borzasztó ereje van!

És mikor felébredek vagy 2 órán keresztül képtelen vagyok visszaaludni, mindentől rettegek...

Ez nálam úgy másfél éve van, kb. 3x álmodtam már vele... :(

A tiéd milyen?!

2011. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így lenni, csak nem vagyok biztos vele, hogy démon, de rohadt ijesztő és nagyon nehezen tudok felébredni! Utánna én is nagyon félek, mindig nyomok fel lámpát, vagy benyomom a tv-t, és úgy tudok csak visszaaludni. Én már arra is gondoltam, hogy olyankor Ufók csesztetnek, és ők akarják, hogy ne ébredjek fel rájuk, és mire végre kinyitom a szemem, addigra tudnak csak elmenni.xD :S
2011. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet hogy egyszer néztél egy olyan filmet ami ezt váltotta ki belőled.

Mindenkinek megvannak a maga démonai. Szóval ilyen értelemben mindenki álmodott már ilyet, csak nem tudja. És lehet hogy ez az álom azt sugallja hogy tettél valamit amit meg kéne gyónnod. (mert ugye imádkozol közben)

2011. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mióta van ilyen álmom, fél-1 éve, de hálának csak 3x volt (amire emlékeszek)

Az imátkozást meg vmi filmből szedhettem (még anno), mert ott hatott a dolog az ilyen erő ellen.

Volt hogy már féltem magamtól (nem emiatt), mert napokon át mindig pont éjfélkor felébredtem és nálam az éjfél=para!

Aztán olyan is volt hogy vmikor hajnalban felébredtem és kitaláltam mennyi az idő, felkapcsoltam a villanyt és tényleg annyi volt!

2011. ápr. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!