Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már ilyet?

Álmodtatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Ma délután ledőltem és nagyon érdekes álmom volt.... álom az álomban. :D Erről egyből Az ember Tragédiája ugrott be (a párizsi szín, ahol az álomban egy másik álomba megy ádám).

Szóval nagyon fura volt, még nem álmodtam ilyet. Ment a fejemben a történet, majd lefeküdtem aludni (az álmomban) és elaludtam. ott is elkezdtem álmodni és éreztem, hogy felkelek, de kűzdöttem ellene, mert tetszett az amit álmodnam, de felébredtem. Ekkor pár másodpercig folytatódott a rendes álmom, majd igazából felébredtem. Nagyon fura volt :)

- előre is elnézést, ha rossz helyre soroltam be ezt a kérdést. :)

17/L


2011. jún. 2. 19:20
1 2
 1/17 anonim válasza:
úristen az Inception valódi
2011. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mármint az Eredet c. film? Még nem láttam, szóval nem tudom, hogy miről szól...
2011. jún. 2. 20:06
 3/17 anonim válasza:
mindenképen nézd meg az Eredetet!! ;)
2011. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Töltöm is! :D
2011. jún. 2. 20:14
 5/17 anonim ***** válasza:

Töltsed! :) Tényleg jó!

Lehetséges ilyen.

2011. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
allitolag ez jot jelent, mivel melyen vagy, lehet, hogy sikerul onmagad elott felfedned a tudat alattid, a legbensosegesebb rejteket :)
2011. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: A tudatalattidtól megtudni dolgokat max csak akkor tudsz ha tudatosan álmodsz. Sima álomban nem fogsz semmi értelmeset megtudni, akármennyire is "mélyre" vezet az álom. :)
2011. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát, én sem tudtam meg semmit az álmomból. :D
2011. jún. 4. 20:48
 9/17 anonim ***** válasza:

kedves "okoskodó", jól tudom, hogy miről beszélek, tanultunk róla pszichológián...

Mivel az álomban olyan dolgokat dolgozunk fel, amit magunkba fojtunk, és hétköznapokban nem tudunk vele foglalkozni, az csak álomban jelenik meg... Az agy szelektál, vagy is amiről álmodsz, az kb ennyit tesz "gond megoldva"

2011. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, nem feltétlenül fogod megtudni, hogy mi volt az az álom, az csak egy szelektálási folyamat, probléma megoldás... az agyad tudja mit csinál, nem fontos nagy figyelmet szentelni neki...
2011. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!