Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakinek nem lehet gyereke...

Ha valakinek nem lehet gyereke, akkor is kell védekezni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csodak mindig vannak, ugyhogy ha nem akar, akkor bizony kell vedekezni. Illetve a szexualis uton terjedo betegsegek miatt is ajanlatos
2014. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha szervi betegség miatt állapították meg a meddőséget, akkor igen. Ismerek olyat akinek azt mondták, hogy meddő és 41 évesen teherebe esett. Ha viszont eltávolították a méhet vagy a petefészket, akkor természetesen nem szükséges a védekezés.
2014. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták, hogy nem lehet gyerekem. Egyszer nem védekeztünk, és van egy egy éves fiúnk. Egyszerűen minden orvos azt mondta, hogy csoda történt. Magyarázatot nem tudnak adni. Neked mi alapján mondták, hogy nem lehet gyereked?
2014. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha minden szükséges szerved (méh, petefészkek) megvannak, akkor ha nem akarsz gyereket, kell védekezni, mert bármi megtörténhet. Még esetleg ha mindkét petevezetéked hiányzik, akkor nem kell. De persze ezekben az esetekben is csak akkor mellőzheted, ha állandó a partner.
2014. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elvileg nem lehetett volna gyerekem, mert 3 császár után elkötöttek. A 4. babám egy 10 hónapos kisfiú....

Szóval igen, mindenképp kell, ha nem hiányzik pl a petefészked, méhed.

2014. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a 2-es, és a 4-es miért lett lepontozva, de nekem is az a véleményem, hogy 100%-osan csak annál zárható ki teherbe esés, akinek nincsenek meg a petefészkei és/vagy a méhe. Egy felelőtlen orvosi kijelentésnek lett a következménye az én unokaöcsém is :)
2014. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!