Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anya véréből meg tudják...

Az anya véréből meg tudják állapítani a baba vércsoportját? Ha igen akkor ezt a leletekre nem írják rá?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen leletekre kéne ráírni??
2014. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
anya véréből nem lehet megállapítani. HA megszületett a baba akkor majd az ő véréből megnézik.
2014. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehet megállapítani. ha esetleg mindketten 0-sak vagytok,akkor a gyerek is 100%,h. 0-s lesz. van rá táblázat,h. milyen vércsoportú lehet,ha tudod apa vércsoportját is.
2014. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet és a legtöbb kórházban a szülés után se csinálják meg a tesztet. Nálunk közel 4 éves volt a nagy, amikor megtudtuk a vércsoportját.
2014. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert valahol a neten ezt olvastam...de akkor m1, köszönöm válaszaitokat! :)
2014. aug. 8. 19:05
 6/6 zabmester ***** válasza:
Az anya véréből csak az anya vércsoportját lehet megállapítani, értelemszerűen. A baba vércsoportja mindkét szülő vércsoportjától függ. De tény, hogy most már nem állapítják meg rutinszerűen születéskor. Hét éve én is csodálkoztam rajta, amikor a fiam született, hogy nem írják rá a leletre a vércsoportot, akkor mondták is a kórházban, hogy csak akkor nézik meg, ha valami betegsége van, amihez muszáj tudniuk, de amúgy nem, mert egy felesleges költség lenne még ezt is vizsgálni minden babánál, ha nincs szükség erre az információra.
2014. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!