Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet vércsopor...

Budapesten hol lehet vércsoportvizsgálatot csináltatni gyerekeknek? Persze fizetnék érte, nem tb alapon.

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani "jó helyet", ahol türelmesek a gyerekkel a vérvételnél? Mennyibe kerül?

2014. aug. 8. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mihez kell?
2014. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmihez. Csak én akarom tudni, a biztonság kedvéért. Úgy érzem, jó tudni. :) Arra gondoltam, hogy összekötném egy aktuális vérvétellel (ami majd lesz ősszel), és egyben fizetném.
2014. aug. 8. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs rajta a szuleteskori korhazi zarojelentesen?
2014. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vmelyik évben kivették sajna a születéskoriból. Engem is idegesít h az egyik gyerek vércsoportját tudom a másikét nem.
2014. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:S Mondjuk sokra nem lehet vele menni, mert a kutyat nem erdekli ha pl egy balesetnel bemondja az ember, mert kotelezoen vercsoportot neznek, ha veratomlesztesre van szukseg.
2014. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk műtét miatt kellett laborvizsgálat, nem akartam sztk-ba menni a gyerekkel.

Náluk voltunk: [link]

a Mens Mentis centrumban vették le a vért, az van hozzánk közel. Nagyon kedvesek és egy olyan hölgy szúrta, akinek kisgyerekes rutinja van. A fiam a mai napig érdekességként emlegeti. 10e Ft körül fizettünk (műtét előtti laborvizsgálat és vércsoport-ellenanyag meghatározás).

De amit írtak tényleg igaz, bármire lesz szükség, biztosan kell majd vércsoport meghatározást csináltatni.

2014. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs rajta semmin, születéskor ne nézik normál esetben. Különben tudnám, hogy mi a vércsoportjuk ugyebár. :)

Tudom, hogy mindig meghatározzák ha történik valami, ezért írtam, hogy csak engem érdekel.

Köszi mindenkinek.

2014. aug. 13. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!