Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Vanessza névről? Milyen lányt képzeltek mögé?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 22:18
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én is Vanessa vagyok és hófehér arcom van (megetnék statisztának smink nélkül vámpíros filmbe :D) és hosszú sötét hajam. Jellemre nem mondok semmit csak azt, hogy túl élénk a fantáziám...
2014. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Jézusom, ezt komolyan nem hiszem el. Ez egy név, ebből rohadtul nem lehet levonni semmit. Sok cigány ad ilyen nevet a gyerekének? Lehet. De sok cigány meg Julinak meg Marinak meg nem tudom minek nevezi a gyerekét, de arra más egy ''okos'' se gondol. Sok cigány annak nevezi. És akkor mivan?! Akkor aki nem cigány az már ne nevezze el úgy a gyerekét?! Hát sajnállak titeket, ha ti ennyire befolyásolható kis szerencsétlenek vagytok, én nem! Gáz ha úgy nevezik el a gyereket, mint egy hírességet? Dehát könyörgöm, hány híresség van a földön? Rengeteg. Ebből szerintem még viszonylag evés a Vanessza. És akkor már megint ne nevezzék el a gyereket valaminek azért mert ''sok'' hírességet is úgy hívnak. Viccnek is rossz! Engem is Vanesszának hívnak, nem vagyok se proli, se cigány. Nem vagyok plázacica sem, nem vagyok nagyképű, stb. Én inkább visszahúzódóbb típus vagyok. Imádom a nevemet, szerintem nagyon illik rám. Nagyon jó hogy nem ilyen szar magyar nevem van mint pl. Anna vagy Kata vagy Mária. Már bocsánat, de nekem ezek a nevek nem tetszenek. És szerintem becézni is lehet, többféleképpen is. Na szóval, én örülök hogy így hívnak, nagyon szeretem. Akinek nem tetszik az meg bekussolhat, nem kell mindig ítélkezni, pláne nem név alapján...
2014. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!