Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm bababónuszban 2014. 09.30-v...

Dm bababónuszban 2014. 09.30-val törlődnek a két évnél korábban gyűjtött pontok. Honnan látom ezt, hogy nekem van ez? Lent

Figyelt kérdés

itt egy link, ezen olvasható. Ha én belépek erre a felületre, nekem nem mutatja azt a piros valamit. Oda mi van írva, nem tudom elolvasni :(


[link]



2014. aug. 14. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérem, ellenőrizze le:

pontegyenlegét! Önnek 2014. szeptember 30-án 193 pontja törlődik.


Nekem ez van ott. Amikor a gyereknek kellett a pelus, minden hónapban váltottam be pontot. Már 3 éve nem kell, így csak gyűlnek a pontok, a füzetekben sosem találok olyat, ami tetszene, hogy azért beváltsam.

A múlt héten kaptam egy levelet, amiben szintén ez állt, hogy törölni fognak X pontomat. 100 pontért kaptam egy 15%-os kedvezmény kupont. Gyorsan csináltattam 100 fényképet, meg a féléves pipere cuccokat megvettük. De még így is 193 pontot be kéne váltani, de mire?....

2014. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs ott semmi, akkor valószínűleg nincs olyan pontod, ami törlődne.

Nekem sincs ott semmi

2014. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor most megnyugodtam. :)
2014. aug. 14. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!