Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Találkoztál már olyan névvel,...

Találkoztál már olyan névvel, ahol a vezetéknév és a keresztnév állatira nem passzolt össze?

Figyelt kérdés
Pl. Szabó Zselyke
2014. aug. 14. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%

A szabó zselyke miért nem passzol össze?

Én ismerek egy Tóth Celeste nevű lányt és egy Kovács Tifánit is. No, ezek nem passzolnak össze.

2014. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem, szerintem semmi baj a Szabó Zselykével. A Szabó tucatvezetéknév, a Zselyke pedig nem rég lett felkapott név, még ritkának is mondanám.
2014. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem passzol össze. Úgy hangzik, mint szabózsebe.
2014. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Jó-jó, ne kössetek bele.

Nekem ez is hm-hm.

2014. aug. 14. 22:57
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ferencz Ferenchez mit szólsz? Az jó,mikor azt mondják hogy értem,a keresztnevét,de mi a vezetékneve?

Ferencz.

Oké.De mi a vezetékneve? :-)

2014. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sem rossz, amíg nem értelmes együtt (pl Cserepes Virág) vagy nem kimondhatatlan (pl Kovács Csilla). A vezetéknevet nem választhatja meg az ember, főleg nőként a jövőbeli férje vezetéknevét :) én például nem mondanék le a régen adni akart neveimről csak ezért, már ha nem az előbbi két kategóriába tartozik a teljes név. Amúgy nem is ismerek olyan embert, akinek egyáltalán elgondolkoztam volna a nevén ilyen szempontból, a fentebb példának írt Kovács Csillán kívül. :D
2014. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A Ferencz Ferencről jutott ezsembe:

Párom Kovács Zsolt. Volt egy találkozója, bemutatkoztak egymásnak, kéznyújtás, aszongya a csávó: Kovács Zsolt. Párom meg gondolta magában, oké, hogy tudja a nevem, de be is mutatkozhatna. Ő is Kovács Zsolt volt. :)

2014. aug. 14. 23:10
 8/22 Inesszke válasza:
100%
A Kandisz Nóra sem túl előnyös:/ :D
2014. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ismerek Szász Cintiát, szerintem nagyon nem illik össze.
2014. aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Till Atilla.Bár ez végül is össze illik csak olyan mint egy rossz vicc :D
2014. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!