Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A "Hanna" név helyett, lehet...

A "Hanna" név helyett, lehet a "Hani" vagy "Ohani" névre keresztelni Magyarországon a kisbabát?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sokmindent lehet, de nekem nem tetszik jobban a Hannánál a 2 másik. Neked igen? Mi a gond a Hannával?
2014. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Jelenleg nincs a listán Hani vagy Ohani név, viszont van olyan hogy Hanni.

Viszont ha gondolod, próbáld meg kérvényezni a Hani vagy Ohani nevet az mta-nál, hátha elfogadják.

2014. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tetszenek az "i" végű becézések. Nagyon tetszik ha egy névben van "O" betű "H" betű vagy "B" betű Pl.: Dzseni, Nóri, Móni, Dóri, Borka, Bogi, Johi, Bella, Béla, Benett. Az Anna név nem tetszik benne, csak túl komoly Annákat ismerek. Attól félek, hogy egy komoly hangzású név komoly személyiséget eredményez. Szóval érted mire gondolok?
2014. febr. 10. 13:56
 4/15 A kérdező kommentje:

A 3 Anna akit ismerek, mindhárom rettentően kövér. :(

Persze ez nem jelent semmit, vagy mégis, kitudja. Nekem az Anna öreges név, ott van a Hannában. Arra a következtetésre jutottam, hogy lehetne több H betűs magyar név.

2014. febr. 10. 13:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja így már világos. Nem tudtam a Hannához kapcsolni az Ohanit egyáltalán. Van egy módja egyébként, akkor mindenképp anyakönyvezik, ha valamelyik szülő bármilyen nemzetiséghez tartozónak vallja magát.
2014. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek veled,és is Hani-nak szerettem volna a kicsit,de nem is értem miért nincsen a keresztnevek között csak Hanni 2n-el ami szerintem elég értelmetlennek tűnik..

Viszont a Johanna becézése Hani,és szerintem nem túl komoly:-)

2014. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van még egy név ami nagyon tetszik, ez pedig a "Nami"
2014. febr. 10. 14:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezekből lehet válogatni:

[link]

2014. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöM!
2014. febr. 10. 14:24
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Na mi van...nami.

:-)

2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!