Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok közös gyereket...

Ti vállalnátok közös gyereket ha a párotoknak már lenne kettő?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve együtt élünk, neki van két gyereke, elég kicsik még, 4 és 7 évesek. Jó velük a kapcsolatom, heti 3-4 napot vannak nálunk. Sajnos a nevelésükkel nem értek egyet, de nem szólok bele. Nincsenek nagy gondok, csak én nem engedném, hogy éjfélig fent legyenek, éjjel sétálgassanak a házban, rendszeresen édességet egyenek ebédre és ilyen apróságok. Szeretnénk babát, de félek, hogy a nagyoktól eltanulná ezeket a dolgokat. Én nem bírnám ha minden nap éjfélig fent lenne (és szerintem a gyereknek se jó), nem enne "normális" ételt és nehéz lenne elmagyarázni neki, hogy neki miért nem szabad, a nagyoknak meg miért van megengedve. Mit gondoltok erről? A párom szerint ez jár a gyerekeknek, hogy bulizni vigyük őket. Szerintem nem jár. Vagy én vagyok ilyen maradi? Engem se vittek 4 évesen bulizni, és mégis felnőttem. Szerintetek érdemes így belevágni, vagy várjak 5-8 évet mire nagyobbak lesznek a gyerekek? (Egyébként nagyon szeretjük egymást, és nagyon jó a kapcsolatunk. Én már szeretnék babát, egy éve gondolkodom, de nem vagyok benne biztos, hogy így jó vége lesz. Ő is szeretne, de neki mindegy, hogy most vagy később.)
2014. aug. 15. 00:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Ha ennyire nem ertetek egyet,en nem vallalnam.Sok konfliktust is szulhet.Nekem volt egy exem...hasonlo problemak voltak.O megvasarolta a gyereket.Az meg cserebe ott verte at ahol tudta,lusta volt mindenhez.Amikor mar engem is hulyenek nezett ott telt be a pohar.de o 14 eves volt.Szerintem csak akkor vallald be a babat,ha latsz ezekben a dolgokban valtozast.
2014. aug. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!