Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan kismama, aki terhesg...

Van olyan kismama, aki terhesgondozásra az Örs vezér téri SZTKba jár? (Bp)

Figyelt kérdés

Jövő héten kellene mennem az első vérvételre. Kaptam kis fiolákat. Az egyikre azt mondták, hogy abba vigyem a vizeletet. De ezen nincsen semmilyen címke ráragasztva. Honnan tudják, hogy kié? Régebben ott helyben adtak kis dobozt címkével, abba kellett önteni. És még mindig lehet 2-es gombot nyomni a kismamáknak?

Próbáltam felhívni őket telefonon, de nem veszik fel.


2010. jan. 14. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

7hónapja szültem, akkor az első vérvételnél volt két fiola, piros-lila, és ott kaptunk "bidlit" kettes gombbal, a bidlire meg ráírták a sorszámot, úgy adták ki.

Ha abba tudsz pisilni, akkor szerintem ráírják a sorszámod, vagy mikor csekkolsz add oda, h az mire kell.

2010. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

ez ugyanakkora fiola, mint amibe a vért veszik. Azt mondták, tölcsérrel töllcsem bele a vizeletet. Én beleöntöm itthon, csak nem hiszem, hogy elég guszta lenne, így odaadni, hogy kérek rá számot. :)

Lehet azt csinálom, hogy ott öntöm bele, miután megkérdeztem.

2010. jan. 15. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!