Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anikó mennyire szokványos név...

Anikó mennyire szokványos név mostanság?

Figyelt kérdés
Kislányom lesz és felmerült ez a név is olyat szeretnénk ami ne annyira gyakori!
2010. jan. 14. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szép név,és számomra különösen kedves,mert az osztály főnökömet hívják így-imádtam.

Viszont mi Németh-ek vagyunk,és nem adnám ezt a nevet,mert volt egy ilyen nevű ismerősöm,és ki nem álltam:):):)

Bocsi.Ha megpróbálok elvonatkoztatni,ami nehéz mert nem tudom a vezeték neveteket,akkor szépnek tartom.

amúgy tényleg jó ötlet,hogy kettőtök nevének betűiből raktok ki egy nevet.

2010. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az értetlen harmadik vagyok. Az én anyukám is Ildikó, és néhányan a családból engem is leildikóztak rendszeresen, amit ki nem állhattam. Mi külföldön lakunk, itt pedig szinte divatot csinálnak abból, hogy az Anikót állandóan átkeresztelik Enikőnek. Mindig javítom őket. Ennyi hátránya van.
2010. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!