Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kértem a dokit írjon fel a 10...

Kértem a dokit írjon fel a 10 hónapos babámnak calciumot, mert kicsit be van rekedve. Calciumsc oldatos injekciót írt fel. Itthon olvasom a tájékoztatót, h vénásan kell beadni. Én olyat akartam amit szájon át kell. Ezt nem lehet ugye?

Figyelt kérdés
Milyet vegyek neki ami vény nélkül is kapható?
2014. aug. 15. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Jót írt fel!

Mennyit kell? Felet?

Nekünk annyit szokott felírni, letöröm az ampulla tetejét, felét beleöntöm a teájába vagy a gyümilébe és ennyi. :)

Googizz rá nyugodtan, nem csak vénásan adható. :)

2014. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, a calcimusc injekciót szájon át is be lehet adni, kis folyadékkal. Ha jól rémlik napi 2 vagy 3 adagra elosztva kell egy ampullát adni, de gondolom az adagolást felírta. A kibontott ampullát hütõbe kell tenni. Én egy kis alufóliát szoktam.a tetejére rakni lezárás képpen.
2014. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Akkor megnyugodtam! :)
2014. aug. 15. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Huh. Én sose tettem hűtőbe, néha napokig is kint volt.

Mondjuk baj nem lett belőle. :)

2014. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!