Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akik most kezdik az ovit,...

Akik most kezdik az ovit, nálatok küldtek vmi tájékoztatót, hogy mit kell vinni, beadni, mikor kell menni, stb?

Figyelt kérdés
Nálunk semmit nem mondtak, kaptunk egy határozatot, hogy felvételt nyert, szept. 2-án kezdés és ennyi. Azt sem tudjuk mikor lesz évnyitó, lesz-e beszoktatás, kell-e bevinni vmit? Szerintetek nekem kell bemenni az oviba és megérdeklődni ezeket?
2013. aug. 22. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kiírva, hogy mikor kész szuloi? Ha nincs, akkor értelemszerűen neked kell uanaerdeklodn a dolgoknak.
2013. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Év elején (augusztusban valamikor) szokott lenni egy szülői értekezlet, ahol elmondják, hogy mit kell bevinni, hogy zajlik a beszoktatás, mi várható az első félévre (programok, célok, ünnepélyek). Ha semmi ilyesmit nem tudsz, akkor menj be és kérdezd meg, hogy mikor lesz lehetőség a kérdések megbeszélésére.
2013. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pl jövő héten lesz szülői, ott mindent elmondanám.
2013. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, szerintem nem ártana elsétálni az ovihoz, ki szokták tenni, hogy mikor lesz a szülői, ott mindent elmondanak.

nekem pl. ma telefonáltak is, hogy kedd 5 óra, ne felejtsem el, mert fontos ott lenni, kb. 3 órásra számítsak és mindent megtudunk ott :)

2013. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még vmikor nyár elején kérdeztem az egyik óvónőt, de annyival lerázott, hogy majd időben értesítenek mindenről. Hát nagyon igyekeznek... De az lesz a legjobb ha bemegyek.
2013. aug. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!