Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az apám alkoholi...

Mit tegyek ha az apám alkoholista és anyám nemfoglakozik velem?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha Apám alkoholista és vele élek. Anyám pedig kikészít folyton és nem vagyok még elég nagy a kölzözés egyéb ilyesmihetz és már elegem van 00:00ig várom itthon este apámat. És kiborulok már másnap pedig mire kijózanodik vesznekem mindent de este megint el megy mit teyek?

#mittegyk
2014. aug. 16. 15:34
 1/7 anonim válasza:
Huh , hát ez egy lehetetlen helyzet szerintem mindenképp anyáddal k3ne rendezned a kapcsolatot - ámbár akkor itt az újabb kérdés : hogyan ? Erre csak annyit tudok mondani hogy ilyen kevés leírás után nem tudok segíteni :/ , apukádon meg szerintem az elvonó segíthet mert te nem tudsz neki segíteni -ehhez túl kicsi vagy :/ de ha anyáddal jobb a helyzet akkor megoldható hogy hozzá költözz
2014. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lépj le, rombold magad, válassz alkoholista párt magad mellé, drogok, lecsúszás, megélhetési prostitúció. Ez egyfajta kitaposott út.
2014. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne csinálj olyanokat, amiket a második írt. Az sem megoldás semmire.
2014. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 16. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnál anyukádhoz költözni? Ez így nagyon nem oké. Hogy kerülhettél hozzá?
2014. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyumnak volt egy pasija akit nagyon nem szerettem nem is tudom műr mért nagyon rég volt valahogy nem volt szimpatikus és menekültem ezérz apámhoz költöztem és már jó ideje itt vagyok minden este hallagatom és nézem próbálom tűrni de nem jó érzés.
2014. aug. 16. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor színjózan apád, akkor megkérdezted már tőle, hogy miért megy el, és megemlítetted már neki, hogy ez neked ez rossz? A kérdésedből úgy veszem ki, hogy beiszik, hazamegy, elvan, aztán kijózanodik, gondol rád, ellát, veszi neked, ami kell ,nem mennek cirkuszok ilyesm, csak akkor is neked rossz, hogy esténként elmegy beinni. Akkor lehet még nem csúszott le úgy, hogy esetleg ha megemlítenéd neki, hogy ez neked szar, akkor ne gondolkodna el a dolgon, hogy azt akarja, hogy a gyereke ilyennek lássa és így emlékezzen majd rá? Sokat nem veszíthetsz szerintem. Csak ne veszekedj meg ne ess neki, ne azt mondd, hogy mert te ilyen, meg olyan vagy, mert alkoholista vagy ,mert mindig iszol. Mert ha az embernek így esnek neki, ilyeneket mondanak neki, az akkor se esik jó (sőt méginkább nem) ha igaz, hanem dühös lesz, és csakazértse alapon még belegondolni sem hajlandó. Inkább arra koncentrálj, hogy azt mondd el neki, hogy neked rossz, téged zavar, te úgy örülnél, ha inkább veled lenne este vagy vagy ilyesmi. Egy próbát megér.
2014. aug. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!