Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki Azalia nevű foggátlót...

Aki Azalia nevű foggátlót szed segítene?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel a doki, de még nem váltottam ki. 7 hetes a kisfiam, most viszont elkezdtem menstruálni. Így is elkezdhetem szedni? Rövidíti, vagy változtat valamit?
2014. aug. 17. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is igy jártam. Megjött a 8. Héten, de így is elkezdtem szedni. Folyamatosan, minden nap, szünet nélkül. El is mult a vérzésem 2 nap alatt, és amig szedtem nem is jött meg. 16 hónapig szedtem és szoptattam mellette, aztán abba hagytam, mert tesót tervezünk. :)

Meg is jött már azota 2x is rendesen. Szóval még nem jött össze a tesó.

2014. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hónapos volt, mikor elkezdtem szedni. Én egy hónapon át folyamatosan menstruáltam, szakadt belőlem a vér, még két hétig azután, hogy abbahagytam (két hétig szedtem). Ismerősömnek viszont bevált.
2014. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem kevesebb lett tőle a tejem.abbahagytam.
2014. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ! Remélem legalább a hosszát mennyiségét csökkenti, akkor holnap elkezdem. A tejem már a mensitől is jóval kevesebb sajnos :/
2014. aug. 17. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem vált be, kéthetente véreztem tőle, hol többet, hol kevesebbet. Abbahagytam. De ez egyénenként változó.
2014. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem se vált be, összevissza véreztem tőle, a szoptatás befejezése után pedig a szexhez éppen visszatérő kedvemet lenullázta. Egy hó után abba is hagytam.
2014. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!