Hogyan szokjak le?

Figyelt kérdés

hogyan szokjak le a netfüggőségről? mindjárt itt a suli és ha rossz jegyet kapok akkor telefon,notebook semmi és akkor rosszul leszek.(tapasztalat tavaly is ha nem telefonozhattam rosszul lettem meg minden)

12/L hogy szokjak le?? sürgős!!!



2014. aug. 18. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb jól tanulni mint leszokni... Szerezz jó jegyeket!
2014. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor sincs net csak ha rosszul tanulok még több ideiég +tévé megvonás is akkor..
2014. aug. 18. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Tanulj normálisan. Ha nem netezhetsz, tévézhetsz, foglald le magad valami mással. Pl. olvasás, valamilyen hobbi, társas szülőkkel, vagy tesóval (ha van).
2014. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
röplabdára járok de az elvileg már csak 1x lesz egy hhéten apukám nem velünk él tesóm nincs anyukám mindig dolgozik vagy itthon vagy a munkahelyén
2014. aug. 18. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Tanulj! Ilyen egyszeru!

Barataiddal menj ki a levegore! 12 evesen ez durva! Esetleg unatkozol azert irsz ide is?

2014. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
barátok..am meg tán ki sem engednek!?
2014. aug. 18. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért az durva, hogy bet es telefon nélkül üres az életed! Hogy lehet erről leszokni? Úgy, hogy normális tevékenységgel toltid a szabadidődet, a tanulás pedig az életed resze lesz, amire Naponta idot szansz. Mi a normalis tevékenység? A te korodban a barátokkal való kozos program, kalandpark, uszoda, strand, mozi, sport nemi heti egyszer, hanem legalabb háromszor. Hobbi negtalalsa.
2014. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fauban lakok..és nem engednek be a városba barátokkal soha életemben 1x mehettem barátokkal moziba de ott is a barátnőmék anyja oda ment mielőtt kezdődött volna a film és nem mehetek majd hétközbe SEHOVA csak 1x az edzésre
2014. aug. 18. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor erről kellene a szuleiddel beszelni. A faluban nincsenek barátaid? Én is videken nőttem fel, rengeteget bandaztunk. A sport is nagyon fontos, plane a csapatsport. Meg kell anyuddal állapodni, hogy milyen feltetelei vannak, hogy elengedjen.
2014. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
am meg igazán senki olyan nincs akivel elvagyok ugy igazan
2014. aug. 18. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!