Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szokjak le a dohányzásr...

Hogyan szokjak le a dohányzásról? Szörnyen érzem magam!

Figyelt kérdés
Pénteken pozitívat teszteltem. Nagyon örültünk a párommal, de egyáltalán nem számítottunk a Bébire. Na de már itt van, mi pedig szeretnénk Őt, viszont a cigizésem belerondít a dolgokba. Azt hittem, hogy egyszer csak leteszem és soha többet nem gyújtok rá, de sajnos nem ilyen egyszerű. Ha nem gyújtok rá, akkor feszült leszek és nem tudok magammal mit kezdeni. Viszont minden egyes szál meggyújtásakor szörnyű lelkiismeret furdalásom támad és csalódott leszek. Ha egyedül lennék talán könnyebb lenne, de a kollégáim is mind bagóznak, a szüleim is és folyton látom... Így nagyon nehéz ellen állni, bár mindent megteszek. Lecsökkentettem az adagot napi 2 szálra, de már most tök feszült vagyok. Mit csináljak? Jó anyja szeretnék lenni a Picimnek, nem pedig telefüstölni őt.

2013. szept. 9. 14:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Fokozatosan tedd le, mert az idegbaj sem kevésbé ártalmas, mint egy egy szál cigi.2-3 hét alatt szépen le lehet szokni róla, én is így voltam, ha kellett 2 slukk akkor annyit szívtam, azután elnyomtam a cigit.Már lassan 9 éve, hogy leszoktam:)
2013. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Ananke ***** válasza:
15%
Érezd is magad szörnyen!Ha ennyit nem tudsz megtenni nem is érdemled meg azt a kisbabát!Csak a kifogások vannak.Én rögtön lettem,pedig az én környezetembe is dohányoznak.Szóval ne másokra fogd,hanem tedd le!
2013. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

Inkább zabálj! De most komolyan!

Hagyd a kifogást! Én is erős dohányos voltam. Ettem cigi helyett. Igaz, híztam is vagy 25 kg-ot, de le sem tojtam. A lényeg,hogy a gyereket ne mérgezzem.

A felesleget meg leadtam szülés után!

2013. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Ananke jónagy b..kó vagy hallod. A kérdező segítségért jött ide. Ha nem bírod ki be beszólogassál akkor kapcsold ki azt a számítógépet.
2013. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Én sem bírtam egyből letenni... csak lecsökkentettem napi 2-3 szálra, majd 10 hetes korom körül azt a pár szálat is elhagytam.

Nagyon ügyes vagy kérdező, csak így tovább! Szerintem legyen egyelőre ez a két szál cigi a napi adagod, és jelölj ki egy időpontot amire ezt a két szálat is elhagyod.

Az a "nagyon kedves" válaszoló aki idejött menőzni hogy egyből letette... nagyon ügyes vagy (nyilván ezt akarta hallani) de jó lenne ha elfogadnád hogy nem mindenkinek megy egyik napról a másikra ez a dolog, mivel mások vagyunk, más a szervezetünk ezen a téren is! Milyen jogon ítéled el a kérdezőt? Hiszen nagyon jó úton halad... szégyelld magad!

2013. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2013. szept. 9. 15:06
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Azért írtad le hogy lám bezzeg te egyből és hogy a másik milyen és érezze is rosszul magát. Utálom az ilyet és nem tudok elmenni az ilyen kommentek mellett szó nélkül.
2013. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ne civakodjatok légyszi, nekem ettől nem lesz jobb. Ananke-nak van egy véleménye, és kész. Bunkó, vagy nem, ő is segíteni próbál a maga módján, de tőle csak ennyire telik, ne bántuk őt ezért.
2013. szept. 9. 15:12
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Attólmég h nem tudsz elmenni mellette szó nélkül, attól még igaza van!! Nagyon is!!! És lehet hogy ez a "bunkó" beszólás lesz az ami miatt még szarabbul érzi majd magát és leteszi a cigit teljesen!! Csak ne legyen késő....tudom sokan írják hogy nem lett semmi baja, de sok a kivétel csak az nem írja le mert nincs arca hozzá és szégyenli magát!! Hát énis szégyellném!!! Nem egy lehetetlen dolog csak akarni kell!
2013. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy pozit teszteltem azonnal letettem.Egyik-napról a másikra.Máshogy nem lehet.

Tedd le és ne szívd ennyi.....

2013. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!