Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesseg alatti kavefogyaszta...

Terhesseg alatti kavefogyasztas? Ti mit gondoltok errol a cikkrol? Eddig kaveztam, most buntudatom lett.

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 20. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem olvastam ugyan a cikket, de ne legyen bűntudatod. Nekem a védőnőm azt mondta 3at nyugodtan megihatok naponta. Mondjukannyit nem ittam, mert utána 2 napig se aludtam volna, de hidd el, semmi bajod nem lesz tőle. Egyedül max akkor mellőzném a helyedben ha magas a vérnyomásod. De amúgy meg gondolj bele, mi lehet a rosszabb a magzatnak, ha az anyja kv-zik és jól van, vagy ha alacsony a vérnyomás miatt ájuldozik? :)
2014. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En eggyet ittam, reggel, alacsony a vernyomasom.
2014. aug. 20. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát, nem igazán hiszem el. Bár néha én is iszom egy kávét, de sokszor koffein menteset szoktam.

Eléggé szkeptikus vagyok a cikkel kapcsolatban.

2014. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ma holnap már levegőt se vegyél ha terhes vagy. Zárjanak dobozba, aztán fel a polcra. Ja, illetve oda se, mert hát a por.....
2014. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát remélem, hogy nem igaz, mert 7 hónapos terhes vagyok es szinte végig kávéztam. Napi 1-2 csészével...
2014. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan tápszer lesz a terheseknek is...

viccet félre téve semmi baj nem lesz a kávétól,egészséges,nyilván nem kell túlzásba esni,a mérték a fontos de ez mindenre igaz,és nem terhesen is igaz

2014. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a Daily Mail... kb olyan, mintha itt a Blikkben olvastad volna, na meg már megint a brit tudósok, akik mindenféle kutatásokat végeznek. A lényeg szerintem a cikk végén van. Egy nevén nevezett radiológus szerint nem alátámasztotta feltevés, mivel magát a leukémiát és folyamatát sem ismerik még pontosan, és azok a bizonyos brit tudósok napi másfél csészének megfelelő mennyiséget nem tartanak ártalmasnak.

Összegezve: szerintem mértékkel nyugodtan fogyasztható, bár nem vagyok brit tudós, csak egy laikus.

2014. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a cikket. Terhességem előtt is minden reggel megittam egy kávét, ha valamiért kimaradt 10 órára már szétrobbant a fejem, annyira fájt. Így inkább terhesség alatt is megittam, mert szerintem kevésbé káros, mintha folyamatosan fájt volna a fejem, amire előbb utóbb gyógyszert vettem volna be.
2014. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor saját magam is leukémiás leszek a kávétól? Vagy hogy van ez???

Nagy baromság...

2014. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mikor megnyitottam ezt a cikket most,addig jutottam el, hogy


"jelentősen növelik születendő gyereküknél a leukémia kialakulásának rizikóját."


Na itt be is zártam!!

NEEEE már...

Legközelebb mi lesz? Ha fagyit eszünk terhesen a gyerekünk tüdőgyulladást kap?!

Ne higgyetek el mindent.. És egyik válaszoló jól írta, most akkor mert kávézok én is leukémiás leszek?!

Ha jól esik kedves kérdező,nyugodtan igyál kávét! Én terhességem elött volt nap mikor megittam5-6 csészével.. Mikor megtudtam, hogy pocaklakóm van már csak 1-2 csészével iszok,de azt (élvezettel) szeretem a kávét azért mert terhes lettem nem mondtam le róla csak mértékkel iszom ennyi...

Eszem megáll miket ki nem találnak és sajnos miket ki nem fognak még találni,terhesen ne lépcsőzz mert eldeformálódik a csípő csontod és nem tudsz majd természetes úton szülni, vagy ne mosd le acetonos körömlakklemosóval a körmödről a lakkot mert beszívódik a bőröd alá "kvázi" alkohol kerül a szervezetedbe és hát huhh aztaaa:)

2014. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!