Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma tul keveset ettem? Miert...

Ma tul keveset ettem? Miert nem tudok tobbet enni? Nem vagyok ehes. Nem azt mondom, hogy nem tudnek enni, de nem vagyok ehes. Ha megtobbet ennek buntudatom lenne. Mitol van ez? Vahy ez nem is baj?

Figyelt kérdés

Bar ugy is fogyni szeretnek,mert ugy erzem dagadt vagyok,de mostanaba nem eszel tul sokat. Vagy ez sok?

Regheli: 1 barack, 1 kis szelet gorogdinnye (alig birtam megenni,apa eroltette ram)

Ebed: 1 szelet sult csirkemell uborkaval

Uzsi: 1 barack

Vacsit nem is ettem,mert buntudatom lett volna.

Igy fogyhatok,ha kb ennyit eszek minden nap? Csak mondjuk essti gyumolcs helyett zoldseget?

168cm/58kg/15/L


2014. aug. 9. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülye liba. Koplalással nem mész semmire, vagyis mész, mert lefogysz csak épp beteg leszel, mondjuk most is az vagy.

Étkezz egészségesen és sportolj, sokkal szebb leszel mint ha csak csont és háj (nem, nem bőr és még véletlenül sem izom) lennél.

Egyébként koplalj nyugodtan, maga kárán tanul az ember, csak aztán nézd meg majd a hajad,körmöd,bőröd. Állj meztelenül a tükör elé és rájössz, hogy koplalni rossz dolog.

2014. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

....

Könyörgöm a táplálkozás ért miért lenne bűntudatod? Az élet így teljes, hogy közben eszel és iszol.

Hamarosan súlyosan beteg leszel, az étkezési problémák itt kezdődnek. Ha belátod, hogy úgy a normális, hogy néha kilengsz és néha tömöd magadat még nem reménytelen a helyzet. Egyél rendesen, igyál több vizet, próbálj többet mozogni, ne nassolj és ennyi. Hogy ne boruljon fel az életed betegség és pszihológus miatt akkor egyél rendesen!

Ha nem tudod, hogy kell akkor nézd meg a femina.hu-n a diétákat ott ezerféle mintaétrendet találsz és a szüleiddel sem kell majd vitáznod. ENNYI!

Ugye, megérteted? Felfogod, hogy ez amit teszel baj és tényleg túl kevés, de főleg a bűntudat? Kérlek válaszolj, aggódom érted.

2014. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ.. oké,hogy fogyni szeretnék,denem ezért eszek keveset..vagyis eleinte igen, de most már átállt a szervezetem,és nem is kívánok többet.:)
2014. aug. 12. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!