Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 hónapos babámat túl keveset...

Niki1987 kérdése:

1 hónapos babámat túl keveset fektettem hasra ha a gyerekorvos nyaki hypotómiát állapított meg? Mivel fejleszthetem még a hason fekvésen kívül?

Figyelt kérdés
A doktornő semmit sem mondott nekem. De szeretném ha a "lemaradását" behozná a következő kontrollig, persze teljesen emberi keretek között.

#kezelés #gyakorlat #nyaki hypotomia #nyak izom erősítése
2014. aug. 21. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb az lenne, ha megmutatnád egy Dévényesnek. Ő ellát jótanácsokkal és kezeli is a babát, ha kell.
2014. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenre Dévény...

felesleges.

Napi többször 1 perc ülésbehúzás, neten találsz videót és a gyerekorvos, védőnő is megmutatja szívesen.

2014. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ülésbe húzást es társait inkabb gyógytornász mutassa meg. Sok anyukával talalkozok, akiknek a védőnő megmutatta. Jo ahogy mutatja, de nem tokeletes es a fontos dolgokat nem tudja ugy elmondani hozza, mint egy gyógytornász, hiszen nem a vedono szakterülete.
2014. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor kell hasra tenni. Én ezt tettem, mert még 2 hónaposan sem tartotta a fejét. Most 6 hónapos, forog, kúszik, és most a mászásra készül, "kutyázik". :-)
2014. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Már nagyon ügyesen tartja a fejét :-D

2014. okt. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!