Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud csinálni a gyerekorvos...

Mit tud csinálni a gyerekorvos ha egy baba keveset eszik és nem ugy hizik ahogy kellene?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nah... erre én is kíváncsi vagyok, mármint a válaszokra.

Kislányom 2890 gr-al született, most 7 hónaposan 6300 gr, nagyon keveset eszik.

6 hónaposan elküldte vérvételre, de nem találtak semmit nála. Azt mondta, nem baj szedjen vasgyógyszert és C vitamint. Nem adtam neki, minek. Ha egyszer más baja nincs.


Bocs az off-ért.

2009. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazán semmit, max gyorsan felírja a tápszert... Ha meg már mást is kaphat a baba, akkor kioktatja az anyukát, hogy mennyi lenne az ideális, amit a gyereknek ennie kell. Szerintem nem az a fontos, hogy éppen mennyit hízott a baba 1 hónap alatt, hanem, hogy ő jól érezze magát a bőrében és kiegyensúlyozott legyen. Az én kislányom 2950 g-mal született, 6 hónaposan 6420 g volt, de abban a hónapban "csak" kb. fél kilót hízott..a doki rögtön írni akarta a tápszer-receptet. Én visszautasítottam és láss csodát...most 13 hónapos, 1019g, mozgékony, makk egészséges a kislányom.
2009. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minket elküldött kivizsgálásra, vérvételre, kétszer is, egyszerűen nem hitte el, hogy jó lett az eredmény, csak miután két gyerekorvos is megerősítette. Ő ilyen alkat és kész, annyit eszik amennyi jól esik neki, nem beteges, most ment át az egész családon a megfázás, ő el sem kapta, pedig már rég nem anyatejes. Jókedvű, mozgékony, semmi baja. Persze, ha betegség miatt nem hízik az más. 10 hónapos, 80cm és 7500gramm.
2009. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sinlacot kapott az enyem
2009. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!