Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért érzek így a gyerekek...

Miért érzek így a gyerekek iránt? Mi ez a változás?

Figyelt kérdés

17/L

Mi ez a változás ami történt velem? Még nem is olyn régen undorodtam a babáktól és a kisgyerekektől. De egyre többször álmodtam olyat hogy gyerekem született és hogy nagyon örülök neki és szeretem az álmomban. Pedig nem akarok még gyereket de mégis ezt álmodom többször is. 2 hónapja megszülettek az iker unokahugaim és annyira jó érzés volt fogni őket, hogy az elmondhatatlan. Úgy szeretnék néhány gyereket.(persze nem most) Már sokszor azon goldolkodok, hogy hogyan szeretném nevelni őket és mi legyen a nevük. Most lehet hogy egy kicsit idióta vagyok:D

De azt nem tudom, hogy mi ez a változás:S


2014. aug. 26. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert már van a közeledben baba, látod, hogy mennyi öröm a családnak:)Nem vagy idióta:)
2014. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elindultál a nővé válás útján, most már lelkileg is. :)
2014. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!