Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkavállalás gyerekek mellett?

Munkavállalás gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy van 2,5 és 4 éves gyermekem. Én egy éve visszamentem dolgozni. Akkor még megoldható volt a gyermekek hordása oviba/bölcsibe.

De sajnos most nem tudom megoldani...nincs aki vigye őket...a munkaidőm 2 műszakos és a főnököm azt mondta nem tud segíteni. Keresek 4-6 órás munkát de sajnos sehol sem találok.Ha munka nélkül maradok nagyon nehéz lesz a megélhetés...apa munkája fix és biztos.

Ráadásul 3 hónapig jár még a gyes...utána az sem.

Ti mit tennétek?Vagy milyen lehetőségeim vannak szerintetek?Nincs semmi rokon aki segítene :(



2014. aug. 18. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bebiszitter, ismeros anyuka, szomszed nagylany, szomszed kisnyugdijas....
2014. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
En ugyanebben a helyzetben vagyok csak nekem 1 gyerekem van ket eves mult.A 3. munkahelyet kellett visszautasitanom mert nem tudom megoldani en se.A bolcsi 6;15-kor nyit es ugyanekkor zar este.Lett volna egy munka 11-tol este7-ig de nekem sincs segitsegem igy nem tudtam elvallani a masik ketto meg ket muszakos lett volna.a Ferjem csak hetvegen van itthon.Segitsegem nincs.Probalj meg mas munkat kereseni sajnos mast nem tudok en se.Mi kulfodon lakunk itt meg nehezebb.
2014. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak a reggelllel van a gond? Mikorra kell menned es mikor nyit a bolcsi/ovi?
2014. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Pedig a 2. simán meg tudta volna oldani,egy órát kellene másra hagyni este,egy idősebb nyugdíjas szomszéd,bébiszitter,ez árban sem egy nagy összeg.Örülnék ha csak ennyi akadálya lenne a munkavállalásomnak,de nekem meg sajnos azért nem megy,mert a gyerek havi max egy hetet jár oviba,amúgy beteg :( nem tudom senkire se hagyni,a bébiszitter meg értelemszerűen nem érné meg...elkeserítő...
2014. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A 2.-es vok.Hidd el hogy nem volt semmi megoldas.Senki nincs aki vigyazna a gyerekere.Nincs nyugdijas szomszed meg senki se akinek tudtam volna fizetni akar egy orat se.Sokan azt mondjak amit te hogy hat egy orat meglehet oldani.De nem...ha senkit nem ismersz a kornyeken akit meg igen az tobb kilometerre lakik.
2014. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Melyik az az orszag 2, ahol nincs bebiszitter????
2014. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Svedorszag.De van babysitter csak erre fele ez egyaltalan nem divat.A legkozelebbi nagyvaros tobb oranyira van senki nem jon el heti 4 orat vigyazni csak a gyerekere.
2014. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2014. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Sok ilyen oldal van.Abban a megyeben ahol lakom 14 hirdetes van es mindenki minimum 2 oranyira lakik:(
2014. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Hat utolso, akkor koltozzetek el. Azert nem dolgozni, mert enm tudod a gyereket kire hagyni eleg nevetseges, nem gondolod?
2014. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!