Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valami jó ötlet farsangra? 8...

Valami jó ötlet farsangra? 8 éves kislánynak szeretnénk valami franppánsat, általunk elkészített jelmezt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, amikor az egyik ismerősöm kislánya a Lilaruhás nő volt... :-))))

Kartonpapírból volt neki a képkeret, amit a fél felsőtestén áthúzott, jobban nem tudom elmondani, és persze lilában volt. Lehet nem tudtam ezzel segíteni, mert sajna élőben kellett volna látni, szuper volt, és egyértelműen felismerhető.

De egyébként én óvodásan (mondjuk az nem 8 éves, de mindegy) voltam leveszöldség. Kantáros gatyóban voltam és anyu varrt mindenféle formát rám, srépa, frépa, karfiol... ÉS egy hagyma álarcban voltam... :-)))) Hát ez sem mindennapi!!! Jó ötletnek tartom!

2010. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szőlő.Nekem egyszer olyat csinált anyukám ,hogy kb. 20 zöld lufit felfújt és ráragasztotta egy zöld kartonra amit így körbe hajtott és nagyon jó volt.
2010. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ceruza.
2010. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csiga. Én egyszer ezzel nyertem jelmezversenyt, bár elég sok munka van a jelmez elkészítésével.

Szabadságszobor. Ehhez csak az olajfaágat kell kitalálni, hogy miből legyen, én hungarocellből vágtam ki...

Iskolarab. Csíkos pizsama, régi iskolatáska egy kerékpárlakat, amivel a lábához lehet kötni az iskolatáskát, alufóliából csinálhatsz bilincseket is.

2010. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, én gyerekkoromban benzinkútnak öltöztem! Egy bazi nagy kartondoboz volt rajtam fejem karom kinn, porszívócső volt a csap, és édesapám készített előre egy egyszerű ledes számkijelzőt, ami elemmel működött.
2010. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
katicabogár
2010. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp Jázmint készítek de szoknyás változatban. A szoknya kész a fölsőt még nem tom...evvel azt akartam mondani, hogy a hastáncos nagyon menő és csinos. mert ők már szeretnek tetszelegni, pocit mutatni, meg a melltartós rész is kell...a semmire :) Lesz a leányzónak egy fátyol az arcát takarva és ami a hajpántján lóg.Ez függöny anyag, vagy valami organzaféle. Egy másik csajszi ismerősömnek kalóz jelmezt készítettem. Szakadt fekete gatya, mellény, kendő a fejére kötve, piros szakadt,rojtos anyag a derekára kötve és bele a karton kard.


[link]

2010. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szörnyella De Frász volt a lányom 8 évesen.

borzasztóan csinosra meg lehet csinálni.

Egy csinos fekete egész ruha /az a klassz ha rövid/ kell hozzá.

Kb egy méternyi bolyhos fehér anyag, 30 centi fekete anyagból készültek a pöttyök.

A fehér anyagot pelerinnek csináltam meg ráragasztva a pöttyöket. Alapból szőke a lányom, feltupírpztam a haját, és a felét befújtam kimosható fekete hajsprével.

A kiegészítő egy plüss dalmata kutya volt és egy szipka..:) Nagyon csinos, dögös kis jelmez lett:)

2010. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A farsang megvolt és nyert a kisasszony!! "Egy egészséges tányér étel" volt. Fehér kartonból készítettünk tányért, arra ő maga összeválogatta a rávalókat, festett, vágott ki képet, ragasztott rá borsót, répát stb. A kezében kés és villa volt kartonból, a fején egy pohár tej. Így furcsának tűnhet, de nagyon jó pofa volt, és ami a lényeg hogy saját maga is nagyon sokat dolgozott vele, élvezte és a végén nyert!!Mindenkinek jó farsangozást kívánok!
2010. febr. 6. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!