Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű pudingporból elkészít...

Egyszerű pudingporból elkészített pudingos édességekre ötlet?

Figyelt kérdés

Félévesek leszünk a barátommal és megakarom lepni.Pudingra gondoltam,mondjuk két különböző puding,és tetejére gyümölcs.Szerintetek a sima csoki-vanília felállás legyen,vagy mondjuk karamell és még valami?Az epres és a puncsos szerintem ütik a gyümölcsöt,ami jelen esetben narancs lesz.Még egy kérdés..a narancsot mikor rakjam rá a tetejére a pudingnak? HA kihűlt,vagy még melegen is megtehetem?Attól félek akkor belesüllyed.


Köszi a válaszokat:)


2011. ápr. 12. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ragaszkodsz a sima pudinghoz, akkor ez a kekszes-almás nagyon finom-egyszerű-gyors-olcsó-szép süti, nálunk nagy kedvenc: [link]
2011. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tennék a puding közé babapiskótát is, így tartalmasabb lesz.
2011. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsöt akkor tedd rá, ha már langyos lesz.
2011. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%

keksz-puding-keksz-csokikrém

nyami :)

egyszerű és finom...:D

egy napig hagyd a hűtőben.

2011. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyu az ilyet úgy szokta, hogy a tortaforma alját leteríti babapiskótával, amit előzőleg vaniliás-rumos tejben megmárt, ráönti a pudingot, kirakja a tetejét gyümölccsel és mehet a hűtőbe pár óra hosszára. Utána szépen lehet vágni.
2011. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyümölcsöt akarsz, főleg, ha narancsot, inkább mondj le a csokiról, és maradj a vaníliánál, a felállás:

tört keksz, puding, gyümölcs, babapiskóta puding, gyümölcs, nyami :)

2011. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha tényleg nem ragaszkodsz a pudinghoz simán, és a piskótatekercs tortát tudom javasolni. Így néz ki: [link]

A receptet nem nagyon olvastam el, csak a kép miatt linkeltem. Ha érdekel, leírom, hogy szoktam.

2011. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Foltos pudingtorta:

[link]

Bár ebbe nem kell gyümölcs.


Esetleg itt nézz még szét. Sok pudingos édesség van.

[link]

2011. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vaniliás rizspuding ((egy kis tejberizzsel),mazsolával, reszelt narancshéjjal, és a tetején narancsgerezdekkel.

nagyon finom...

2011. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ,de időhiány és kollégiumi felszereltség miatt marad az egyszerű csoki puding-narancs-tejszínhab-fahéj kombó.


A csoki miért nem illik a narancshoz? Nekem inkább az,mint a vanília.

2011. ápr. 12. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!