Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chicco fertőtlenítő folyadékot...

Chicco fertőtlenítő folyadékot használjátok? Kifőzés helyett használható? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy bontatlan 1 literes folyadékot. Elég csak ebben áztatni a cumit, cumisüveget? Aki használta meg volt elégedve vele?

2014. aug. 29. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

én inkább játékokra használtam.

A mikró sterilizálót ajánlom, nagyon jó!!! Ez a folyadék végülis vegyszer, így nem jó szívvel adtam volna abból a cumit..... meg azért van egy illata is elég erőteljes.

2014. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél azt használtam, teljesen jó volt. Naponta kevertem újat, abba dobáltam a cumikat, üveget.
2014. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is azt használtam.

Elmosogattam rendesen, és utána dobtam a vízbe.

Igen, én is csináltam reggel egy "adagot", és egész nap abba dobtam a cumikat, meg amit kellett.

2014. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a citromos? Attól nekem durva allergiám volt.
2014. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
aventes mikros sterilizálom volt nagyon jó volt,imádtam .
2014. aug. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mar nem illatos.az uj az illatmentes.en a masodik uveggel hasznalom.az elso 4honapban mikroztam..szetegettem sokszor a kezem.ez nekm sokkal jobb es gyorsabb.szeretem nagyon.naponta keverek en is ujat.este meg van h felmosok vele.
2014. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is ezt használtam. Az új már nem citromos illatú. Soha nem volt gondom a régivel sem, intim tölcsért is ezzel fertőtlenítem
2014. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mikrónk nincs, így a mikros sterilizáló kizárva. Néztem a gőz sterilizálókat, de nagyon drágák. Egyenlőre még nem született meg a babánk, így nem tudom hogy mennyi cumit kell majd fertőtleníteni. Most előre akarom mellszívót és a pár cumisüveget és cumit fertőtleníteni.

Akik minden nap használják mennyi időre elég egy flakon? Mekkora mennyiséget kevertek be egy napra? 1-2 liter?

2014. aug. 31. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokáig elég még úgy is, hogy naponta kevertem. Az erősebbik dózist használtam, talán 1 l vízhez 2 egység, de rá van írva.
2014. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!