Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kovetkezo nevek kozul...

Greenpeace kérdése:

A kovetkezo nevek kozul melyik a legszebb, legjobb valtozat? Johetnek uj otletek is. Sot

Figyelt kérdés

Hunyadi Mia

Hunyadi Lizbeth

Hunyadi Bella

Hunyadi Maya

Hunyadi Lara

Hunyadi Jennifer(ebben a formaban)

Hunyadi Zara



2014. aug. 30. 14:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

talán az utolsó


de én tuti, hogy 3 szótagút adnék a 3 szótagú vezetéknévhez, és nem a Jenni-t


sokkal szebbek:

Hunyadi Melinda

Hunyadi Kiara

és stb

2014. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
maya lizbeth
2014. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ezek közül legjobban a Hunyadi Bella tetszik. Esetleg még Hunyadi Hanna, Hunyadi Csenge, Hunyadi Janka, Hunyadi Kira.
2014. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat...melinda mar van a csaladba es nem hagyomanyos,tipikus neveket szeretnenk..a ferjem eleg valogatos nevek teren:)))de megmutatom neki is a valaszaitokat...es varom a tobbiek velemenyet is!!!!!!!!!
2014. aug. 30. 15:05
 5/30 anonim ***** válasza:

Ha már Z betűs is szóba jött, Hunyadi Zoé?


A Mia is szép, de a HunyaDIMIa kimondva nem hangzik túl jól. Illetve a Hunyadi Zorkának is jó csengése lenne.

2014. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

A Hunyadi név nekem annyira magyar, hogy ilyen nagyon idegen keresztneveket nem tudok elképzelni hozzá.

Hunyadi Zsófia

Hunyadi Dóra

Hunyadi Bernadett

Hunyadi Emma

Hunyadi Noémi

Hunyadi Eszter

Hunyadi Emese

Hunyadi Nóra

Hunyadi Flóra

Nekem ezek tetszenek hozzá.

2014. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat...a zoe is tetszik de a ferjemnek nem:( es amint mar emlitettem a hagyomanyos nevek nem jonnek be:((
2014. aug. 30. 15:35
 8/30 anonim ***** válasza:

A Lizbeth szép, de inkább Elizabeth-ként tetszik jobban. A Bella is szép.

A Miát könnyű csúfolni, A Mayáról a méhecske jut eszembe, a Lara most tucatnév, és nehezen kimondható, a Jennifert nem kommentálom, a Zara kezd elterjedni.

2014. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Legszivesebben a Bella,Lizbeth(esetleg Elza),vagy Zarat adnam...3 het mulva szulok..jo lenne azert mar dulore jutni:)
2014. aug. 30. 16:37
 10/30 anonim ***** válasza:
58%
Hát hiába nem tetszenek a magyarosabb hangzású nevek, az ilyen vezetéknév mellé mint a HUNYADI, mindegyik álatlad felsorolt név elég idegennek, sőt – no, ezért most jócskán kapok hideget – fennhájázónak tűnik.
2014. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!