Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ki az aki úgy érzi...

Kismamik! Ki az aki úgy érzi most van élete legszebb, legjobb és legboldogabb időszakában? Aki csodásan érzi magát, vidám, kiegyensúlyozott és problémamentes?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Elmondhatom mindezt magamról, most vagyok életem legszebb, legjobb, legboldogabb időszakában. De ez nemcsak a baba miatt van így. Több mint 2 éve tart:)2 éve ismertem meg a páromat, aki a világ legcsodálatosabb embere, és most várjuk babánk megszületését....szerintem ez a kapcsolatunk koronája és továbbra is megteszünk mindent azért, hogy ez a 2 éves állapot fenn maradjon. Tudom ez most közhelynek tűnhet....de mind a ketten túl vagyunk egy rossz, válással végződő kapcsolaton, így szerintem tudjuk már hogy mi az amit várunk az élettől, magunktól. A régi hibák megtanítottak minket sok mindenre, ez mellett elmondhatom, hogy az összhang is meg van köztünk:) Ilyen érzések eddig nem voltak az életemben, csak amióta ismerjük egymást és ez most kiegészül a babavárás hihetetlen csodás érzésével, és már nagyon várjuk, hogy igazi családdá váljunk! És ugyan még a pocakban van a babánk, de már most rengeteg szeretet kap tőlünk:)

Problémák adódnak ugyan az életünkben, de ketten eddig mindig megoldottuk és szerintem továbbra is sikerül majd megoldanunk......

2012. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálni szeretnék, mert én is, pontosabban MI is ugyanígy vagyunk, hasonló előzményekkel! Boldog babavárást nektek is!
2012. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En is boldogan varom a babankat es teljesen kiegyensulyozottnak erzem az eletem. Imadom a ferjem, szeretni fogok a mhelyemre visszamenni. Egyelore semmi panaszom. Remelem a babaval is minden ok lesz es meg ha rosszcsont is lesz imadni fogjuk.
2012. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem.

A legnagyobb marhaság, hogy a terhesség a legcsodálatosabb időszak egy nő életében.

Én alig várom, hogy vége legyen.

35. hétbe lépek holnap, már 3 hete fáj a derekam, nem bírok egy normálisat sétálni, nemhogy kirándulni.

Az ágyban a fordulás is fájdalmas, a szexről nem is beszélve.

Kb. a 30. hétig én is jól éreztem magam leszámítva az első 16 hetet, de most már tényleg csak teher a várandósság.

2012. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 hetes terhes vagyok eddig minden csodálatos semmi gond nincs a terhességemmel és nagyon várjuk a kislányunkat h megszülessen. Most fogjuk az 5. évfordulónkat ünnepelni a szerelmemmel és nagyon boldogok vagyunk. Jó vannak dolgok amik nem mindig úgy mennek ahogy kellene, vannak a terhességnek is negatívumjai amik néha kicsit nehezebbé teszik de ezeket félre kell tenni szerintem. :) Mi jól érezzük így is magunkat:) Gratulálok mindenkinek :) TOvábbi csodálatos hónapokat és egészséget kívánok!
2012. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a 21. hétig olyan állapotban voltam, hogy azt hittem, nem élem túl. Folyamatosan öklendeztem, hánytam, infúzión voltam, csak hevertem az ágyban. Sokszor mondtam, hogy soha többet nem akarok gyereket!

Aztán ... Ahogy egyre határozottabban éreztem a mocorgását ... Ahogy a 21. héttől mérséklődött a hányinger, megjegyzem, a szülés napjáig megmaradt ...

Szóval, ahogy egyre kézzelfoghatóbbá vált a Babám, úgy erősödött bennem az érzés, hogy ez a TÖKÉLETES állapot, hogy mindig velem van, hogy mindig simogathatom, minden pillanatban érzem. A 3. trimesztert már úgy éltem meg, hogy szomorú voltam, hogy lassan vége. Sokszor mondtam, hogy megállítanám az időt, annyira jó terhesnek lenni, nem akartam szülni. (Talán nem véletlenül hordtam túl a fiamat, nem véletlenül kellett indítani.)

Egy csodálatos szülés után pedig nem csak a boldogságtól, hanem a szomorúságtól is sírtam, hogy nincs már baba a hasamban, vége az idilli állapotnak.

Szerintem nálam ez már egyfajta depresszió volt, annyira ki voltam borulva, hogy vége a terhességnek, hiába volt ott a Fiam, hiába szoptattam, imádtam persze, de a pocak, az orvoshoz járás hiányzott továbbra is.

És, ha őszinte akarok lenni, most, 19 hónappal a szülés után is hiányzik :-( Most már készülünk a Kistesóra, nagyon vágyom rá, hogy újra babát várjak, de előre félek, mi lesz, ha annak a terhességnek is vége lesz :-(

Remélem, nem néztek hülyének ...

2012. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogy nézünk annak:-) Mindenki másképp éli meg, ez így jó. Örülök h leírtad:-)
2012. okt. 23. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont úgy éreztem, mint a 6-os! Azzal a különbséggel, hogy nekem a terhesség eleje is tökéletes volt, csak étvágytalanságom volt. Én is szerettem dokikhoz járni. Már két gyerekem van. A második születése előtt nagyon féltem, hogy hogyan lehet két gyereket egyszerre szeretni. Hát LEHET!!! SŐT!! Mióta megszületett a második fiam, még boldogabb, kiegyensúlyozottabb lettem. Tele vagyok szeretettel, néha azt érzem, hogy szét durranok tőle! Rettentő jó érzés! Szinte a föld fölött lebegek. Én úgy szeretnék még egy vagy két gyerkőcöt! Egy még remélem bele fér, de egy negyedik már sajna nem, a korom miatt. De a második babám születése után megértettem, hogy valaki miért szeretne legalább 10 gyereket :)
2012. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt 6. válaszoló.

Kedves 8.! Akkor Te megérted, amit én érzek! Mindig azt mondogatom, hogy én most úgy érzem, hogy folyamatosan terhes szeretnék lenni és szülni szeretnék :-) A második babát már tervezzük, sőt, elvileg jöhet bármikor, de nagyon félek, hogy mi lesz utána, mert nem tudom, hogy harmadik gyerek belefér-e az életünkbe. És, ha bele is fér, a végtelenségig mégse lehetek terhes ...

De most imádom ezt az állapotot, hogy kisgyerekes mama vagyok, bármikor újra kismama lehetek és átélhetem a babavárás-szülés csodáját!

2012. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!