Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spórolásról jut eszembe. Az...

Spórolásról jut eszembe. Az Auchan kártya pontosan mire jó, hogy működik?

Figyelt kérdés
Állítólag olcsóbban lehet vásárólni?Hitelre nincs szükségünk.Tudom nem babás kérdés,de mivel van babám,ezen az oldalon vagyok a legtöbbet.
2010. jan. 17. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
kb. olyan, mint a hitelkártya. Vásárolsz, és aprajával törleszted vissza. Nekünk nincs, de a férjem ott dolgozik, ő mondta nemrég.
2010. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nekem még kamatot is kell fizetni?Ismerősünk mondta,hogy 10%-al olcsobban lehet vásárolni,de én nem hiszek ezekben a dolgokban.Nem értem a hitelért szerintem mindig fizetni kell,vagy mégse?
2010. jan. 17. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
"Tudom nem babás kérdés,de mivel van babám,ezen az oldalon vagyok a legtöbbet." Ha tudod, akkor légyszi már ne ide rakd, könyörgöm, ennyire nehéz ezt megérteni? És még ti estetek nekem, amikor egyszer azt írtam, hogy akinek gyereke van az már lassan mindent itt kérdez meg. Ha egy témát megnyitok, akkor nyilván az oda való kérdésekre vagyok kíváncsi. Az meg egyáltalán nem számít, hogy te melyik témában vagy a legtöbbet, mert ha a kérdéseidre kattintasz, úgyis látni fogod. Miért nem lehet ezt a rohadt oldalt rendeltetésszerűen használni???
2010. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Kedves utolsó! Front van, ettől vagy olyan hülye???
2010. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Már bocs, de én vagyok a hülye? Csak annyit kértem, hogy a nem ide való kérdések ne itt legyenek. De nyilván én vagyok az ostoba, hülye, mert meg tudom különböztetni egymástól a kategóriákat.
2010. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nem is tudtam eldönteni,hogy hova tartozhat ez a kérdés.Sokszor lennének olyan kérdéseim,amit nem tudok föltenni,mert nincs témakör.Pl:jogi,v munkahelyi.
2010. jan. 17. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az auchan kártya egy hitelkártya.vásárlástól számítva van x napod,hogy egyösszegben visszafizesd.ha nem,akkor magas kamat mellett havonta kell törleszteni.de a befizetett összegeket újra fel lehet használni.de az oney.hu oldalon megtalálsz rólam indent.
2010. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Ne törődj vele, a lényeg hogy kaptál választ. Csak azt nem értem, hogy aki felhúzza magát már a kérdés besorolásán, az mit keres itt??

Miért nem olvasgat olyan oldalt, ahol nincs ilyen probléma...

2010. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!