Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mernétek munkahelyet...

Ti mernétek munkahelyet váltani, hogyan járok jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbálom röviden:

2 évesem jövő héttől megy bölcsibe, 1 hónapja részmunkaidőben dolgozom, ami heti 3 napot jelent hivatalosan. Persze a szeptemberi beosztásom már 4-5 munkanapról szól, 11 órázással stb, 2 műszakban. Céges busz van, az út oda 45 perc. Normaidőt kell teljesíteni, a főnök azt mondta, h aki nem teljesíti annak nincs maradása, kemény fizikai meló.


Ma kaptam egy ajánlatot:

Induló kis cég, az elsők között lehetnék, változatos meló, van jövője, az út oda BKV-val kb 20 perc+ 15 perc séta. 6 órás munkaidőt is vállalhatok, reggel 8-ra kell menni legkorábban, tehát én vihetném bölcsibe a kislányomat, nem kellene megkérni a nagyszülőket, mert a férjem is 2 műszakban dolgozik...

Férjem szerint egy induló vállalkozás elején bekerülni jó, akár feljebb is léphetek. Egy mérnök tanítana be, a mostani helyemen a már ott dolgozókat nyaggatom.


2014. szept. 1. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válts! Egy most induló cégnél, ha az elejétől ott vagy, mindenképpen jól járhatsz, ráadásul a közlekedés is jobb, illetve ha szükséges, tudod 6 órában is vállalni! Én mindenképpen váltanék!
2014. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En valtanék. Miért van kételyed?
2014. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Váltanék. Amúgy is lehet más helyet kellenne keresned. Mert az elsõ munkahelyen való dolgozást, lehet nem tudnád megoldani.
2014. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Csak kissé félek, hogy az sem lesz jobb és két szék közül...!

Ráadásul olyan kellemetlen felmondani! :)

2014. szept. 1. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is váltanék.


A mostani helyeden hogy viselnék, ha azért nem mész, mert beteg a kicsi? Lenne aki vigyázna rá? Ha közösségbe kerül, elég valószínű, hogy az elején mindent elfog kapni.

2014. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az indulo kis céghez mennék .
2014. szept. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!