Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mernétek munkahelyet...

Ti mernétek munkahelyet váltani ha már a babán dolgoztok?

Figyelt kérdés
Előző kérdésemben már leírtam a tény állást röviden: bosszús,stresszes munkahely a főnököm bejelentette ha már a babán gondolkozunk tudjam hogy táppénzt nem fog fizetni ha bármi gond lenne (na csak ha nagyon muszáj..)és ha gondolom váltsak munkahelyet,eddig se járt ő nála se fizetett szabi se táppénz ha beteg voltam sok volt a simliskedés.Én most azt találtam ki hogy még nem mondok fel közben nézegetek másik munkát és majd ha tuti lesz egy meló akkor felmondok és az uj munka helyre kerülnék és majd onnan mennék szülni!De mivan ha majd esetleg az uj munkahelyről rúgnak ki idő elött és akkor is majd 30 napom lesz hogy találjak másikat ha esetleg nem sikerül és közben leszek terhes és ez miatt nem kapok gyedet az meg nagy szivás lenne!:( nem tudom mit tegyek..
2014. ápr. 26. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mertem váltani, meg is bántam. 4 évet veszítettem el babaügyileg, a másik melóhely megszűnt, a 3.- nál x idő múlva jelentettek be, utána várni egy évet, hogy meglegyen a gyed... Macera... A mostanim se akart fizetni, ezért úgy írt ki a doki, hogy az oep hajtotta be a cégen a százalékát, így egyből ők utaltak, kikerülve a cégemet. Érdeklődj utána, nem voltam veszélyeztetve, mégis megkértem a dokit a 7. hónap végén, hogy írjon ki, egyből így írt ki.
2014. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem váltanék.
2014. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem váltanék.


Lehet, hogy olyan helyet találsz, ahol határozott idejű szerződést kötnek veled, akkor pedig nem leszel védett, ha terhes leszel.

2014. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!