Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Mi a véleményetek a...

Kismamák! Mi a véleményetek a pierre cardin ps822 illetve a top rider bs05 babakocsikról?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 17. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk pierre cardin ps822- es van és nagyon-nagyon szeretjük. Könnyű, jól kormányozható, állítható a tolókar magassága. A kislányomnak is nagyon kényelmes és később át is tudom alakítani. Strapabíró és az ára is reális. Mi még ráadásul használtan is vettük, de még így sincs semmi baja. Én csak ajánlani tudom!
2010. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is a pierre cardin van,de alig tudom irányítani.lehet,hogy gyári hibás?
2010. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!

Az első két napban nekem is meg kellett szoknom hogyan kell tolnom, de utána már nagyon könnyű volt. Lehet, hogy tényleg van valami baja, de lehet, hogy tényleg csak meg kell szoknod kedves második.

Kellemes sétákat!

5 hós kislány anyukája

2010. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!