Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves hölgytársak! Aki volt...

Kedves hölgytársak! Aki volt már szabadságvesztésre elitélve milyen gyakran és milyen formában tarthatta a kapcsolatot kiskoru gyermekeivel? Mi a legjobb elfoglaltsag amig fogva tartva kibirom? Kerhetnék tanacsokat?

Figyelt kérdés
Akar a kisantonia81@gmail.com cimre is valaszolhatnak.

2014. szept. 5. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

A legjobb tanács amit adhatok, hogy maradj ember odabent is.

Sajnos sokan csak máról holnapra élnek és a legfontosabb dolog az életükben, hogy legyen meg mindig a napi cigi-kávéadag.

Ha van kihez/kikhez hazajönnöd, az nagyon sokat segít, meg persze az se mindegy, hogy nagyítéletes vagy, vagy csak pár hónapot kaptál.

Mindenképp kösd le magad, dolgozz, jelentkezz tanfolyamokra, takarítani, bármit, amivel lekötöd magad, ez nem csak a dicséretek miatt fontos, hanem így nem kattansz be az unalomtó, monotóniától.

Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok akár priviben is.

2014. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen időtartamú a szabadságvesztés?
2014. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy az időtartam,az elkövetett tett,ezáltal a fogva tartás fokozata,hiszen más a kapcsolattartás lehetősége.És ami a legfontosabb:a kint maradottak-tehát a CSALÁD-pártfogása,hozzáállása.
2014. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 és fél évet kaptam csalasért 3gyermekem van 11 7 4 evesek 2rokkant szülöm 1bizonytalan férjem.engem meg klaustrofobiaval es panikbetegseggel kezelnek.5eve huzodik par het mulva lesz a masodfok.teljesen tanacstalan vagyok.de a legjobban az erdekel hogyan talalkozhatom es milyen formaban a gyermekeimmel.koszonom a tancsokat eddig is!
2014. szept. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!