Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hány évesen éreztétek...

Nők! Hány évesen éreztétek magatokat a legjobb formában a legnőiesebben?

Figyelt kérdés
hány évesen voltak a legjobb éveitek úgymond amikor bomba formában voltatok?
2012. ápr. 28. 19:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

kb abban érzem magam az elmúlt 30 évben.

Érdekesmódon minden év jobb mint az előző.Most 45 vagyok,anyu azt mondja,majd 55 után márnemlesz így.De ahogy őt és aput elnézem, már 70 évesek, sportolnak minden nap, rengeteget utaznak, nagyon jólnéznek ki (jobban mint néhány volt osztálytársam) tehát ha őket veszem mintának,akkor nem kell csüggednem. (csak futni minden nap szorgalmasan)

2012. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
18-20 éves koromban. Most sem vagyok idős, 25 leszek, de sajnos feljött rám jó pár kiló, és most látom igazán, hogy akkor voltam a legjobb formámban.
2012. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
16-27-ig,most van rajtam egy kis felesleg,ami nem akar lemenni rólam,vagyis nehezen..
2012. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
18 vagyok, most jól érzem magam. A visszajelzések is elég jók. Van barátom, ő is mindig elmondja, hogy "bomba vagyok". Szóval most úgy érzem, minden rendben.
2012. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Most, 32 évesen. Eddig csak kerestem a stílusomat, most már tudom mit akarok, ruhában, sminkben, frizurában. Tudom mi áll jól, alakommal is elégedett vagyok, bár azzal sosem volt gond.
2012. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Most is és 7évvel ezelőtt, akkor szabadultam meg nagy ballaszttól:) fa.sz ex..

Most azért, mer ennyi idősen(33) sem néznek annyinak amennyi vagyok:) jól tartom magam, meg szerelmem♥ is tesz róla:) mellette nőnek érzem magam!♥♥♥Imádom♥

2012. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
30-35 éves koromban voltam a csúcson. 57/N
2012. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Harminchat éves koromra tehető "fénykorom" kezdete. Még javában modellkedtem, rengeteg hódolóm volt. Kb. húsznak éreztem magam. Egyénien tudtam öltözködni, külföldről bomba dolgokat hoztam be, nem tömegével, hanem egy-két darabot. Rengeteg irigyem volt éppen a sikerességem miatt. Kocsim ugyan nem volt, de minden más igen. Még a 18 éves fiúk is bevadultak értem; óvatosan kellett kezelnem a rajongásukat. A legjobb pasik közt válogathattam, de ezzel nem élem vissza /éppen elvált voltam/. Egy-két nagy szerelem is rámtalált. Szép emlék.
2012. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

Most. :))

Tudom, h milyen vagyok, mire vagyok képes mit és kit akarok. Mindig is dagi voltam, most is az vagyok, de megtaláltam a stílusom. A hajamat 13 évig festettem, de kb egy éve rájöttem, h az eredeti a legjobb - mindenki dicséri. A sminkem minden nap profi - 5 perc alatt. A párom imád már 7 éve, én szerelmes vagyok. És ha úgy van kb 3 óra alatt találok intelligens szeretőt, aki imádja a testem.

A munkámban sikeres vagyok, egészséges, és semmin nem görcsölök.


33,5/N

2012. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

18 -19 évesen voltam a legszebb. Azóta feljött rám sajnos egy jó pár kiló, próbálom leadni, megyeget is le, de szerintem már sosem lesz olyan alakom, mint akkor.

24/N

2012. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!