Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Avent tejgyűjtőkagylót használ...

Avent tejgyűjtőkagylót használtatok? Jó?

Figyelt kérdés

[link]

Erre gondoltam, hogy ne pelusdarabot áztassak szét majd minden szopizásnál... megéri megvenni?

Mennyi tej fér bele, kell üríteni 1 szoptatás alatt?


2010. jan. 18. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm használja, szerinte nagyon jó. Hogy kell-e üríteni, az attól függ, mennyire csöpög szoptatás alatt a másik melledből a tej. Ha mégsem veszel ilyet, lehet eldobható betétet venni vagy akár moshatót is, akkor nem kell a pelus, ezek jó nedvszívók és nem csak szoptatás alatt lehetnek bent (nem csak akkor folyhat a tej).
2010. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, köszi. azért gondoltam erre, mert mikor a kislányom volt szopós baba, akkor napközben alig-alig csepegett és arra elég volt az eldobható melltartóbetét, de szoptatás alatt sokkal intenzívebben csurgott.
2010. jan. 18. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm használt ilyesmit, mert szopi közben nagyon folyt a másikból a tej, én csak egy sima poharat tettem oda, később már az sem kellett, amikorra már beállt a tejtermelés. Ha gondolod vegyél, de ha spórolni akarsz, akkor felesleges. Nekem a DM-es melltartóbetét jött be, az volt a legolcsóbb és legjobb minőségű.
2010. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam ilyet, nagyon hasznos.
2010. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!