Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 167 cm es feleség 70 kilóval...

167 cm es feleség 70 kilóval ha szül egy gyereket elhízik? Kb hány kilóra lehet számítani ha átlagosan eszik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 21:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%
Kéjünk még ijen kéjdésekeeeeet! Kéjűűűűnk! :DDD
2014. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem itt sokan nincsenek tisztában a magassággal, tömeggel, és a női testfelépítéssel.


A tesóm sportol, 164 centi, 57 kiló, és lapos, kockás hasa van.

2014. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

átlagos hízás 10kg. ennyi minimum összejön a magzatvízből, a baba súlyából, a plusz vérmennyiségből, a vizesedésből, a mellnövekedésből stb.

én az 1-nél nem figyeltem magamra feljött 18kg. a másik 2-nél már csak 10.

szülés után 2 héttel már -8 volt minden gyereknél

2014. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%
Elhízott ennyi kg-val? Húgom ennyi kiló (sőt inkább 72), ennyi magas, és teljesen normál alkata van. :) Igaz, neki a csontozata nagy súlyt nyom
2014. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Most agy normál homokóra alkat. Nagy mell kerek fenek szuperkarcsu derék. Lapos has. 98 62 100 de nem akar ez miatt gyerket! Most. Is ezen megy a téma! Hogy attol fél meghízik.
2014. szept. 12. 00:12
 16/26 anonim ***** válasza:

Na még ilyen kérdést sem hallottam soha:)))

Szerinted van erre matematikai egyenleg amivel ki lehet számolni, vagy hogy gondoltad? De annyit mondhatok, nem, nem szülés után fog elhízni:) már elvan kissé.

Én 2 gyerek után 40 felett 166cm vagyok és 57 kg. Na akkor számolj, adatok vannak, számold ki mi a normális és mi lesz a végeredmény. Persze csak ha átlagosan eszik. De mi az átlagos evés? Kiszámolod azt is? Hány kilós nőnek mennyi kaja kell??

2014. szept. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Házasság előtt nem tisztáztátok, hogy neki nem kell gyerek, mert fontosabb az alakja? Egyébként nem lehet megmondani, hogy milyen nyomokat hagy valakin a terhesség. Nyilván hízással jár, de hogy ki mennyire esik szét a legnagyobb odafigyelés mellett, az sajnos genetika. Benne van a pakliban, hogy csúnyán csíkos lesz a bőre, hogy kötényhasa lesz, hogy még nagyobb hátsója lesz a medence tágulása miatt..Ha ez őt ennyire megrémíti, az az ő dolga, nyilván nem most mondja először. Viszont az idő múlását nem tudja megállítani, és előbb- utóbb az úgyis meglátszik rajta, akármennyire is karban tartja magát...
2014. szept. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

biztosan nem ez az oka első sorban ha nem akar gyereket. nekem is nagyon klassz alakom volt,de most,37 évesen, 3 gyerek-és 3 császár!-után sem rossz. oda kell figyelni és nem hízik el. a lapos has nem garantált az tény,nekem a vágások miatt már sosem lesz olyan mint 20 évesen,de nem vészes. meg sem mondaná rólam aki nem is mer h 3 gyerekem van.


én 55-el kezdtem,165cm vagyok,akkor voltam normál alkatú. most 63 vagyok,nemrég kezdtem újra sportolni a 3. császár után,a hasamról van mit letornázni de pl a mellem sokkal nagyobb,a fenekem is kerekebb,még szexisebb is vagyok..


a 70kg-ha olyan alkat-nem sok. felmegy 10 ha figyel magára,és az a 10 1-2 hó alatt éle is megy.


de valóban -mint írtam-has feszességre,mell feszességre nincs már utána garancia.. ha ezzel nem tud megbékélni nem fog szülni. amúgy hány éves? mert 40 felett így is úgy is más lesz majd az alakja ha nem szül akkor is

2014. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én 165 cm és 75 kg voltam, mikor terhes lettem (igen, túlsúlyos voltam).

Mikor szülni mentem, 91 kg voltam (főleg víz). A kórházból 88 kg-mal mentem haza, pár hét alatt lement 82 kg-ra.

Most 5 éves a fiam, 65 kg vagyok (60 kg a cél).

2014. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalma és fél hogy nem tetszik nekem. Pedig alakatra egy bombázó. Együtt méregetjük hogy meggyőzzem a modelleknek van ilyen karcsú dereka és hozzá neki óriási a melle és a feneke. De ha 20 kiloval tbb lenne akkor is bejönne. A pasik is bámulják az utcán.sportol feszes. Nem túlsúlyos! De meg akarom nyugtatni kb mennyit híznak a nők mert utódot akarok. Meg mondom neki ha hízik úgyis arányosan hízik szerencsés típús nekem pl azok a nők nem jönnek be akiknek nincs segge melle aztan derékra hasra híznak. Meg olyanok mint a zsák krumpli alakra mindegy hany kilóval. De szeretem mindegy is bármi lenne de nem érti meg
2014. szept. 12. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!