Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, a duci nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a duci nőket tényleg el akarták venni a férjeik, vagy csak rájuk maradtak?

Figyelt kérdés

A baráti társaságban felmerült tegnap este ez a téma, minden barátunknak a vékony nők tetszenek (mindig csinos nőkkel járnak/jártak, őket is vették el). Igazából a kettőnk családjában se vett el senki duci nőt. Nyilván nem a soványról van szó, hanem a vékonyakról.


Vagy van olyan, akinek nem az tetszik, ha egy nő vékony, hanem az, ha duci/kövér? De ha ez így van, miért tömik az ember fejét azzal, hogy ha kövér vagy, egyedül maradsz?


Ha ti ducik vagytok, a férjeiteket nem érte emiatt támadás, hogy "nem kaphattál jobbat?", vagy akármi?


A kérdés nem provokációnak készült, csak kíváncsi vagyok idegenek véleményére, mert a mi baráti körünk elég széles, mégsem akad benne ilyen férfi:)



2014. szept. 9. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
83%

én ismerek egyetlen egy olyan férfit, akinek a duci nők tetszenek.

a többi duci feleségesnél az a helyzet, hogy vékonyat vettek el, aztán hízott meg.

2014. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
95%
mert arra nem gondolsz, hogy szult esetleg ket gyereket aztan duplajara szelesedett? :)
2014. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 A kérdező kommentje:
Igen, erre nem gondoltam, de a kérdés úgy szól, hogy ha egy fiatal nőt elvesznek:) Vagyis azokra az esetekre gondoltam.
2014. szept. 9. 09:25
 4/124 anonim ***** válasza:
93%

Sose értettem ezt a csak a vékony a szép, a többi meg a maradék elvet. Mindenkinek más az ideálja, ennyi erővel az alacsony nők is csak a maradékok, mégis elveszik őket.

A lényeg: mindenkinek más tetszik, ha elveszi, azért veszi el, mert szereti.

2014. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
100%
Sok duci nőt ismerek azért vett el a párja mert szereti. Ha közben meg elhízik a másik valamennyire az nem jelenti azt hogy a párja nem szereti. Aki úgy nősül hogy csak a külső fontos annak öt kiló is fontos lesz.
2014. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne akarták volna elvenni? Nem egy olyan párt ismerek, ahol mindkét vagy egyik fél plus size, és már a megismerkedésükkor is az volt/ak, ha ez nekik probléma lenne, akkor nem is kezdenének egymással.
2014. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
90%
Igaz én nő vagyok és a párom duci, de nekem pontosa így tetszik. Kaphatnék vékonyat is de nekem a férfi 100 kiló felett kezdődik :D Tehát embere válogatja szerintem :)
2014. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
86%

mi a duci?

formás? vagy a szétfolyt?

vékony mit jelent? deszka? vagy egy formás?

nézőpont

2014. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
100%
és arra nem gondolsz hogy a mackós pasikhoz miért mennek hozzá "vékony" nők ?:) az én férjem is mackós... így szeretem ahogy van, nem a külseje miatt mentem hozzá... és nekem is van nem 1 olyan ismerősöm, aki kifejezetten a duci nőket szereti, mondván: rajtuk van mit fogni :)
2014. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 A kérdező kommentje:
én azt gondolom, a férfiak mások ilyen szempontból:)
2014. szept. 9. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!