Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 12 hónapos a kisfiam 3/7...

Moncsi8205 kérdése:

12 hónapos a kisfiam 3/7 apgárral született. Ha van akinek hasonló értékkel született a gyermeke és nagyobb, írjon nekem, hogy is alakult az élete?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs, ez mit jelent ?
2014. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Második lányom 2/6al született, oxigénhiányos volt és énis majdnem belehaltam a szülésbe. 3 éves, 2 hét múlva kezdi az ovit, okos lány nagyon. Abszolut semmi probléma nincs vele :)


A te fiaddal mi a helyzet?

2014. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Újra kellett éleszteni?
2014. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

unokaöcsim hasonló apgarral született. nagyon sok fejlesztés van a háta mögött, szerencsére nem lett értelmi sérült :) most már gimis, okos, helyes gyerek, de mondjuk vannak tantárgyak amiket nem tud megtanulni, képtelen rá, felmentései is vannak, de vannak amikben kiemelkedően jó. ő egészen pici korától a fejlesztések mellett keményen sportolt, szerintem ennek is köszönhető a mostani "állapota" :) mondjuk azt azért hozzátenném, hogy mai napig heti 10 óra fejlesztésen kell részt vennie.


barátnőm kisfiam picit rosszabb apgarral született, ő sajnos nagyon beteg :( se nem mozog, agyilag is 3 hónapos körülinek saccolják, pedig 5 éves :`(


nálatok minden rendben?

2014. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm kislánya nem tudom, hányas apgarral született, de születés után összeomlott a szervezete, a légzésétől a keringéséig mindennel baj volt. Egy hónapig volt inkubátorban, azt mondták, kb. annyira lesz képes, mint egy darab fa. Utána dévényre jártak vele, nem tudom, meddig, de már általános iskolába jár, sorra nyeri a versenyeket a tornától a logikai versenyekig, nagyon ügyes, jó eszű lány lett belőle.
2014. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt!Koraszülött volt a kisfiam 2kg született 34 hétre és ujra kellett éleszteni.A kórházban nem mondtak semmit ,csak ithon vettem észre ,hogy milyen alacsony az apgárja.Saját magam gondoltam ugy hogy Dévényre járnunk kell.(doki nem foglalkozott vele).1-2 hónap késéssel mindent csinál.Most 12 hónapos és kapaszkodva jár.De félek ,hogy később nem lesz e valami probléma.
2014. szept. 12. 23:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Az első kérdezőnek válaszolnék, hogy ha jól tudom az apgár érték a baba első és ötödik percében mért eredmények.PL:szív ,légzés, bőrszín,stb.Minnél kisebb az érték annál nagyobb esély van oxigénhiányra ,és annak következményeire.Én így tudom.
2014. szept. 12. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!