Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szeméremcsontom felett...

A szeméremcsontom felett gyakran érzek egy- egy nagyobb "dobbanást". Mint a szívdobogás. Vagy valami hasonló, csak nagyobb. Ő már a baba?

Figyelt kérdés

Csak, mert kedden reggel éreztem először(!)konkrét mozgásokat (jóval feljebb, kb köldököm mellett), ami nem ez a dobbanás volt, de azóta megint csak ezt érzem.


Szóval ő már a baba?


21+2hkm


2013. szept. 13. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen :)
2013. szept. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen:) Én már 14. héttől érzem, és most már 18 hetesen tudom,hogy ő az :)
2013. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én még mindig nem gondolom biztosan, hogy ő az.

Főleg mivel a kedd hajnali rúgások merőben másként hatottak rám.


De ha ő az, akkor ő az.


Éppen ideje már, hogy érezzem.:)

2013. szept. 13. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ő az :) Én már idő előtt érezgettem néha, persze kérdeztek, rúg-e már, és mikor mondtam, hogy igen, akkor meg lehülyéztek, hogy ilyenkor még nem is lehet érezni...

Eleinte olyan volt, mint az aktívabb bélmozgás, de az nem lehetett, mert a hasüreg elülső, lenti részében éreztem inkább, aztán ahogy nőtt, úgy lett egyre egyértelműbb. :) Simizd sokat :)

2013. szept. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne,hogy ő az. Nekem is eleinte csak napi néhány ilyen dobbanás volt,aztán elkezdett sűrűsödni és már az apróbb mozdulatokat is érzem. Nekem nagyon ritkán van az,hogy feljebb mozog.

20 hkm

2013. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!