Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam holnap lesz 2 hónapos...

Kisfiam holnap lesz 2 hónapos Tegnaptól nagyon nyűgös. Nem tudom mi baja lehet. Nagyon nyáladzik fújja kifele a nyálát. Lehet már a fogára lenne nyűgös az ínye?

Figyelt kérdés
Ölbe is sír bármit csinálok vele. Nem kell neki a cici se 2.5 óra hosszánként eszik. Eddig ha nyűgös volt elfogadta a cicit de most azon is sír. Eddig nem cumizott már most azon alszik el de úgy szopja mint aki éhes ha kiesik a szájából sír eddig magától kiköpte. Első baba

2014. szept. 13. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy fogzik. Inkabb a pocakja fajhat, probald simizni, oldalra forditani.
2014. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Adom neki az espumisan cseppet minden pelenkázáskor tornáztatom annyit pukizik. Nem jó szegénykémnek sehogy. Már mindent próbáltam. Akkor miért nyáladzik ennyire?
2014. szept. 13. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A foga még korai lehet szerintem, a nyálzás náluk természetes.

A nyűgösség meg lehet sajnos az időjárás, a front miatt is.

2014. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogccsirak kezdenek mozogni ilyenkor sok esetben. Az öklüket is tömik általában a szájukba, meg mindent ragnak, de ez nem jelenti, hogy a fogai jönnének. Ritka, hogy ilyenkor kibújik a fog. A fiam is ezt csinálta ennyi idősen, az első fogai pedig fél évesen bújtak ki. A front, napkitores is megzavarhatta.
2014. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet h front mert a pocakomba is megérezte. Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 13. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet az fog is, de ez tényleg nem jelenti azt, hogy ki is jön egyhamar. Fiam 8 hetesen csinálta ugyanezt, hetekig szenvedett, csak attól nyugodott meg, ha az ínyét dörzsöltük, vagy ha bekentük dologéllel. Aztán elmúlt. 4 hónaposan előjött újra, akkor a felső ínyén. Aztán az is elmúlt. 11 hónapos volt, mire az első foga kijött, azt már szinte észre sem vettük.

2 hónapos kor körül mennek bele a fogak az állkapocs-csontból az ínybe, van olyan baba, akit ez a folyamat jobban megvisel, mint az áttörésük.

2014. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam én is az ínyére mert cumizik. Honnan tudhatom ha mégis az ínye fáj?
2014. szept. 14. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!