Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 9 hetes kislanyom ma csak 3...

9 hetes kislanyom ma csak 3 szor evett, normalis ez? Mindig 5-6 szor szokott enni, ma meg 3 szor es tul sokat alszik. Tegnaptol 180 ml csinalok neki, eddig 150 ml evett. Tapszeres.

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap, holnap utànna is keveset eszik, akkor pénteken vidd el az orvoshoz. Lehet fáj a torka, s azért nem akar enni, mert fáj neki ha nyel.

De lehet ma csak ilyen napja van. Te sem eszel mindig ugyan annyit!

2014. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet az idojaras,vagy az h.a ket nagymama nalunk voltak 1 hetet,ma utaztak haza,lehet nagyon elfaradt ? ! Aggodom.
2014. júl. 30. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok a tápszer? Dobozon mi van? Az én kislányom 3 hónapos, napi 5x eszik kb 130-140-ket. Cici+táp is, mérem evés előtt után. De ha csak tápit enne akkor 120 víz 4 kanál tápit adnék neki. Nem okoskodás, de szerintem sokat eszik egyszerre, azért nem éhes. De a 3x nagyon kevés. Vizet is adsz neki, ugye? Mert a tápi csak étel, nincs bent szomjoltó.

[link]

Ha van kedved olvasd el.

2014. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miután többet eszik, így nem éhes olyan sűrűn. Adj neki kicsit kevesebbet és sűrűbben fog enni. Az nem igaz viszont, hogy a tápszeres gyereket itatni kell, meg kell kínálni persze, de például az én fiam amíg csak tápszert kapott a hozzátáplálás előtt egy korty vizet nem kért mellé.
2014. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a mienk mar 2 hete 150 viz,5 kanal tapszert kap!5 szor eszik,jo etvagya van!de tegnap mi volt vele nem tudom....reggel evett 8kor,aztan aludt 2ig,2kor evett,5 ig szorakoztunk es megint evett,es azutan 6kor ugy elaludt...reggel 4kor kelt,szinetn evett!ilyet meg nem csinalt..ezert fura nekem!furdes utan mindig adunk neki vizet,szivesen iszik par kortyot!
2014. júl. 30. 13:42
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!
2014. júl. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!